Sara James / Eurowizja Junior 2021

i

Autor: ANDRES PUTTING/EBU

Eurowizja Junior 2022 - preselekcje. Daty i zasady ujawnione

2022-08-16 14:19

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dzieci z Europy znów staną rywalizacji o muzyczne trofeum. Wszyscy zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę. Wiadomo już, w jaki sposób zostanie on wybrany. Przed nami preselekcje i znamy już datę emisji pierwszego odcinka.

Eurowizja Junior 2022 będzie kolejną edycją konkursu, która przyniesie nam sukces? Oczekiwania są duże, ponieważ nasza zeszłoroczna reprezentantka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Wszyscy marzą o nowym młodym artyście, który da nam możliwość wygrania. Ogłoszono, że w tym roku ponownie reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na sukces. To właśnie w tym show wybrano Sarę James, Alę Tracz i Viki Gabor. Czas poznać kolejną młodą gwiazdę, która będzie dla nas walczyła o trofeum. Telewizja Polska poinformowała już o dacie premiery pierwszego odcinka juniorowej Szansy na sukces. Kiedy poznamy pierwszych kandydatów do wygranej? Jakie będą zasady?

ZOBACZ TAKŻE: Sara James pokazała młodszą siostrę. To jej mała kopia!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2022. PREMIERA

Z ramówki Telewizji Polskiej wynika, że pierwszy odcinek Szansy na sukces zostanie wyemitowany 4 września 2022. Podobnie jak w poprzednich edycjach widzowie zobaczą 4 odcinki i wszystkie będą emitowane w niedziele o godzinie 15:15 na antenie TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Szansa na sukces 2022 - nowy prowadzący. Kto zastąpi Marka Sierockiego?

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2022. ZASADY

Widzowie zobaczą 4 odcinki preselekcji do Eurowizji Junior 2022. W pierwszych trzech zaprezentuje się po siedmiu uczestników, którzy zaśpiewają znane przeboje. Jurorzy zdecydują, kto wygrywa odcinek i awansuje do finału. W wielkim finale trzech kandydatów zaprezentuje covery i oryginalne utwory. Widzowie i jurorzy zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję Junior 2022 do Armenii.