Eurowizja Junior 2022 - preselekcje. Daty i zasady ujawnione

2022-08-16 14:19
Sara James / Eurowizja Junior 2021
Autor: ANDRES PUTTING/EBU

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dzieci z Europy znów staną rywalizacji o muzyczne trofeum. Wszyscy zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę. Wiadomo już, w jaki sposób zostanie on wybrany. Przed nami preselekcje i znamy już datę emisji pierwszego odcinka.

Eurowizja Junior 2022 będzie kolejną edycją konkursu, która przyniesie nam sukces? Oczekiwania są duże, ponieważ nasza zeszłoroczna reprezentantka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Wszyscy marzą o nowym młodym artyście, który da nam możliwość wygrania. Ogłoszono, że w tym roku ponownie reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na sukces. To właśnie w tym show wybrano Sarę James, Alę Tracz i Viki Gabor. Czas poznać kolejną młodą gwiazdę, która będzie dla nas walczyła o trofeum. Telewizja Polska poinformowała już o dacie premiery pierwszego odcinka juniorowej Szansy na sukces. Kiedy poznamy pierwszych kandydatów do wygranej? Jakie będą zasady?

ZOBACZ TAKŻE: Sara James pokazała młodszą siostrę. To jej mała kopia!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2022. PREMIERA

Z ramówki Telewizji Polskiej wynika, że pierwszy odcinek Szansy na sukces zostanie wyemitowany 4 września 2022. Podobnie jak w poprzednich edycjach widzowie zobaczą 4 odcinki i wszystkie będą emitowane w niedziele o godzinie 15:15 na antenie TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Szansa na sukces 2022 - nowy prowadzący. Kto zastąpi Marka Sierockiego?

Szansa na sukces - Eurowizja Junior 2022. ZASADY

Widzowie zobaczą 4 odcinki preselekcji do Eurowizji Junior 2022. W pierwszych trzech zaprezentuje się po siedmiu uczestników, którzy zaśpiewają znane przeboje. Jurorzy zdecydują, kto wygrywa odcinek i awansuje do finału. W wielkim finale trzech kandydatów zaprezentuje covery i oryginalne utwory. Widzowie i jurorzy zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję Junior 2022 do Armenii.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze