Eurowizja Junior 2022 - jury. To oni wybiorą polskiego reprezentanta

2022-08-20 9:12
Eurowizja Junior - Szansa na sukces
Autor: AKPA Sara James wygrała Szansę na sukces 2021.

Eurowizja Junior 2022 przed nami i już zaczynają się spekulacje na temat naszego przyszłego reprezentanta. Wiadomo, że ponownie zostanie wybrany w specjalnej edycji programu Szansa na sukces. Telewizja Polska zdradziła, kto zasiądzie w jury, które wybierze finalistów preselekcji. Pojawią się twarze znane fanom Eurowizji!

Eurowizja Junior 2022 będzie kolejną edycją konkursu, która przyniesie nam sukces? Wszyscy na to liczą, ale wcześniej musimy dowiedzieć się, kto będzie nas reprezentował. Już po raz czwarty Telewizja Polska wybierze polskiego reprezentanta w programie Szansa na sukces. Uczestników talent show jeszcze nie znamy, ale za to wiemy, kto pojawi się w jury. W każdym odcinku kandydatów oceniać będą inne osoby. Zobaczymy między innymi byłych uczestników Eurowizji dla dorosłych, byłe reprezentantki Polski na Eurowizji Junior  oraz prowadzącą dwóch edycji Eurowizji Junior. Kto to będzie? Listę jurorów w poszczególnych odcinkach znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - preselekcje. Daty i zasady ujawnione

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Eurowizja Junior 2022 - Szansa na sukces: JURY

  • Odcinek 1: Cleo, Sara James
  • Odcinek 2: Viki Gabor, Lanberry
  • Odcinek 3: Michał Wiśniewski, Ala Tracz, Ida Nowakowska

ZOBACZ TAKŻE: Szansa na sukces 2022 - nowy prowadzący. Kto zastąpi Marka Sierockiego?

Eurowizja Junior 2022 - Szansa na sukces. PREMIERA

Pierwszy odcinek Szansy na sukces zostanie wyemitowany 4 września 2022. Podobnie jak w poprzednich edycjach widzowie zobaczą 4 odcinki i wszystkie będą emitowane w niedziele o godzinie 15:15 na antenie TVP2.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze