Eurowizja Junior 2021 - tak powstał teledysk Sary James. Młoda gwiazda zdradziła wszystkim kulisy swojej pracy!

2021-10-13 10:26
Sara James
Autor: Piotr Molecki/East News

Sara James to polska reprezentantka, która zaśpiewa swój kawałek Somebody podczas Eurowizji Junior 2021. Co ciekawe, do piosenki powstał również zjawiskowy teledysk, który mocno spodobał się publiczności - nie tylko w Polsce. Niedawno młoda gwiazda zdradziła wszystkim kulisy swojej pracy i pokazała, jak wyglądała praca nad klipem. Musicie to zobaczyć!

Eurowizja Junior 2021 coraz bliżej! 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się za kilkanaście tygodni, a dokładnie 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu. W związku z tym nie tylko Polska, ale także inne kraje przygotowują się do tego wielkiego wydarzenia. Za pośrednictwem specjalnych preselekcji, szansę na reprezentację naszego kraju podczas Eurowizji Junior 2021 otrzymała Sara James. Młodą artystkę większość widzów może kojarzyć z muzycznego show dla dzieci i młodzieży - The Voice Kids. Sara wystąpiła w czwartej odsłonie programu i od początku czarowała wszystkich swoim głosem. Nastolatka dotarła do finałowego odcinka pod skrzydłami Tomsona i Barona i nie mogło być inaczej. Sara James dołączyła do grona zwycięzców z poprzedniej edycji, czyli do Roksany Węgiel, Aniki Dąbowskiej oraz Marcina Maciejczaka. Teraz prężnie przygotowuje się do Eurowizji Junior 2021, a na potrzeby konkursu został stworzony teledysk do jej piosenki Somebody. Jeśli zastanawiacie się jak wyglądały kulisy jego powstania, to dobrze trafiliście!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - kulisy powstania teledysku do singla Somebody

Sara James od dawna marzyła o tym, aby wystąpić na konkursie Eurowizji Junior. Co ciekawe, również jej fani o tym marzyli i wielokrotnie porównywali ją do Roksany Węgiel i Viki Gabor, które wygrały konkurs w 2018 i 2019 roku. Teraz ogromne szanse na powtórzenie ich sukcesu ma właśnie Sara, która będzie reprezentować nas w Paryżu z piosenką Somebody. Do numeru powstał również zjawiskowy teledysk, w którym młoda artystka po prostu błyszczy. Co ciekawe, podczas kręcenia klipu w powietrzu unosiła się niesamowita energia, a z twarzy Sary nie schodził uśmiech. Jeśli chcecie zobaczyć zakulisowe ujęcia to zerknijcie poniżej. Reprezentantka Polski podzieliła się nimi ze swoimi odbiorcami na Instagramie.

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze