To z nimi Sara Egwu-James powalczy na Eurowizji Junior 2021! Czy Serbia jest zagrożeniem dla Polski?

2021-10-06 13:19
Sara Egwu-James
Autor: Piotr Molecki/East News

Sara Egwu-James oficjalnie została reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021. Choć od momentu wygrania The Voice Kids była faworytką wielu osób, to w końcu podczas preselekcji zostało to zapieczętowane. Sara zmierzy się na scenie z innymi krajami, między innymi z Serbią. Czy reprezentantki tego kraju są dla niej zagrożeniem?

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już 19 grudnia w La Seine Musicale w Paryżu, powalczy ze sobą wielu reprezentantów z różnych części Europy. Na scenie pojawi się również nasza polska reprezentantka Sara Egwu-James, która została wyłoniona w specjalnych preselekcjach. Wybór nastąpił poprzez specjalną edycję muzycznego show Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach. Sara zaprezentowała się wszystkim w finałowym odcinku z piosenką Somebody, którą zaśpiewa również w Paryżu. Co ciekawe, podczas finału preselekcji konkurowała z Marysią Stacherą i Miłoszem Świetlikiem-Skierskim. Powoli inne kraje zaczynają wyłaniać swoich reprezentantów na konkurs. Ostatnio zrobiła to również Serbia, która postawiła na duet. Czy wokalistki są zagrożeniem dla Polski?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - kto z Serbii?

Serbia jest siódmym krajem, który ogłosił swojego reprezentanta na Eurowizję Junior 2021. Jednak jak się okazuje jest to duet, który tworzą Jovana i Dunja. Wokalistki pochodzą z Nowego Sadu i mają kolejno 10 i 11 lat. W Paryżu wykonają piosenkę Children’s Eyes. Czy dziewczynki są zagrożeniem dla Sary Egwu-James? Tego nie wiemy, jednak polska reprezentantka może pochwalić się ogromną ilością pozytywnych komentarzy w sieci, w których wyraźnie widać, że dla wielu osób jest faworytką konkursu. Czy Sara powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? O tym przekonamy się już 19 grudnia 2021 roku.

Sara Egwu-James bez tajemnic. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy Sara Egwu-James przyszła na świat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze