Sara James w ESKA Live

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Eurowizja Junior 2021 - Polska znów wygra!? Sara James wśród faworytów konkursu!

2021-11-24 16:01

Eurowizja Junior 2021 już wkrótce. W grudniu najbardziej utalentowane dzieci z europejskich państw pojadą do Paryża, aby walczyć o zwycięstwo dla swojego kraju. Polską reprezentantką będzie Sara James. Znamy już pierwsze typy fanów konkursu i okazuje się, że Polska... znów może wygrać! Sprawdź, jak wyglądają nasze szanse.

Eurowizja Junior 2021 - Polska znów wygra!? Sara James wśród faworytów konkursu! Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Jak polska kandydatura została przyjęta przez szerokie grono fanów Eurowizji? Znamy pierwsze typowania najwierniejszych widzów konkursu. Okazuje się, że Polska znajduje się bardzo wysoko w notowaniach i może otrzeć się o zwycięstwo! Aby wygrać, Sara będzie musiała jednak pokonać konkurencję, która jest mocna. Kto poza Polską ma największe szanse na triumf?

Sara James w ESKA Live! Kiedy, gdzie i o której oglądać występ przed Eurowizją Junior?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - kto wygra?

Znamy już wszystkie piosenki, które wezmą udział w tegorocznej Eurowizji Junior, a więc rozpoczęło się typowanie faworytów. W popularnej wśród wielbicieli konkursu aplikacji, My Eurovision Scoreboard, możemy znaleźć aktualny ranking państw. Okazuje się, że Polska jest na drugim miejscu! Kandydaturę Sary James doceniają także YouTuberzy oraz dziennikarze zajmujący się Eurowizją. Największą konkurentką będzie Malena z Armenii. To właśnie ona zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w rankingu i ma prawie 2 tysiące głosów więcej od Sary. Czy Armenia jest nie do pokonania? Eurowizja wielokrotnie sprawiała już niespodzianki. Wśród faworytów wymienia się także Północną Macedonię, Rosję, Włochy oraz gospodarza, czyli Francję.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.