Eurowizja Junior 2021 - oto najwięksi rywale Sary James. Z kim musi wygrać Polska?

2021-12-01 11:53
Sara James
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Eurowizja Junior 2021 już wkrótce. W grudniu najbardziej utalentowane dzieci z europejskich państw pojadą do Paryża, aby walczyć o zwycięstwo dla swojego kraju. Polską reprezentantką będzie Sara James. Znamy już pierwsze typy fanów konkursu. Polska znów ma duże szanse na zwycięstwo, ale konkurencja nie śpi. Kogo musi pokonać nasza kandydatka?

Eurowizja Junior 2021 - oto najwięksi rywale Sary James. Z kim musi wygrać Polska? Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Jak polska kandydatura została przyjęta przez szerokie grono fanów Eurowizji? Znamy pierwsze typowania najwierniejszych widzów konkursu. Okazuje się, że Polska znajduje się bardzo wysoko w notowaniach i może otrzeć się o zwycięstwo! Aby wygrać, Sara będzie musiała jednak pokonać konkurencję, która jest mocna. Kto poza Polską ma największe szanse na triumf?

Sara James w ESKA Live przed Eurowizją Junior 2021! Ten występ zobaczy cały świat!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Eurowizja Junior 2021 - konkurencja Polski

Choć Sara James uważana jest za jedną z faworytek, aktualnie do wygrania konkursu typowana jest Armenia. Ich reprezentantka Malena śpiewa klubowy kawałek Qami Qami. W internecie nie brakuje komentarzy, że Malena wizerunkowo przypomina... Viki Gabor! O wygraną ma bić się także zeszłoroczny zwycięzca i tegoroczny gospodarz, czyli Francja. Reprezentuje ich charyzmatyczny Enzo z piosenką Tic Tac. To właśnie Polska, Armenia i Francja uważani są za największych faworytów. Niespodziankę mogą jednak sprawić takie kraje jak Gruzja, Włochy, Hiszpania czy Rosja.

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze