Maléna

i

Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Maléna z Armenii wygląda jak bliźniaczka Viki Gabor! Dzięki temu wygra Eurowizję Junior 2021?

2021-11-26 14:43

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących imprezy, w tym reprezentantów poszczególnych krajów. Oficjalnie wiadomo już, że w tym roku Armenię reprezentować będzie niejaka Maléna. Nastolatka wygląda identycznie jak Viki Gabor! Czy dzięki temu odniesie sukces w konkursie?

Maléna z Armenii to bez wątpienia jedna z faworytek do zwycięstwa tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jak już od dawna wiadomo, impreza będzie miała miejsce w Paryżu, a na scenie po raz kolejny zaprezentuje się kilkunastu reprezentantów. Wśród nich nie zabraknie także delegacji z Polski. Nasz kraj reprezentować będzie zwyciężczyni IV edycji programu The Voice Kids oraz laureatka Szansy na sukces Sara James. Wykonawczyni hitu Somebody ma jednak wysoką konkurencję! Za sprawą singla Qami Qami jedną z faworytek do zwycięstwa Eurowizji Junior 2021 stała się reprezentująca Armenię Maléna. W zaledwie tydzień klip do jej kawałka wygenerował blisko milion odsłon! Co ciekawe, nastolatka wygląda jak siostra bliźniaczka Viki Gabor, która wygrała konkurs w 2019 roku! Czy to przesądzi o jej zwycięstwie?

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?

Maléna z Armenii jak Viki Gabor!

Oglądając klip Malény do utworu Qami Qami, ciężko nie mieć wrażenia, że ogląda się któryś z teledysków Viki Gabor. Nastolatka przypomina zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019 nie tylko z wyglądu, ale również podobnie do niej gestykuluje. Czy podobieństwo do zwyciężczyni z 2019 roku zapewni jej sukces? Z pewnością wpłynie na to, że jeszcze więcej osób zapozna się z jej eurowizyjną propozycją. 

Viki Gabor PREMIEROWO śpiewa Toxic Love