Eurowizja Junior Sara James

i

Autor: Andres Putting/EBU

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online [KIEDY, DZIEŃ, GODZINA, JAK GŁOSOWAĆ]

2021-12-19 16:10

Eurowizja Junior 2021 lada moment, dlatego wiele osób coraz bardziej zastanawia się jak głosować na swojego faworyta. Pierwszy etap głosowania rozpoczyna się niedługo, dlatego dowiedzieć się jak oddać głos na ulubioną piosenkę. Jak to zrobić? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie poniżej.

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online. Do kiedy można głosować? Jak oddać głos na swojego faworyta? Jakie są zasady głosowania? Im bliżej finał Eurowizji Junior 2021, tym coraz więcej pytań, które pojawiają się w głowach wielu osób. 19. edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci już w niedzielny wieczór 19 grudnia. Podczas finału poznamy zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną, a także rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu. Polskę w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, reprezentować będzie 13-letnia Sara James z piosenką Somebody. Co ciekawe, jej kawałek napisał Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek, którzy stworzyli zwycięskie single "Anyone I Want To Be” oraz „Superhero”. Przypomnijmy, że z tymi piosenkami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku. Czy Sara James powtórzy ich sukces? Każdy zainteresowany może jej w tym pomóc!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online [KIEDY, GDZIE, ILE KOSZTUJE]

Głosowanie online na faworytów Eurowizji Junior 2021 rozpoczyna się w piątek 17 grudnia o godzinie 20:00. Jest to pierwszy etap, który potrwa do rozpoczęcia Konkursu, a dokładnie do niedzieli 19 grudnia do godziny 15:59. Każdy kto chce oddać głos na swojego faworyta, musi wejść na oficjalną stronę internetową Eurowizji Junior 2021. Następnie należy zaznaczyć trzy wybrane przez siebie piosenki, kliknąć przycisk VOTE i potwierdzić swoje głosowanie rozwiązując proste równanie matematyczne. Podobnie jak w poprzednich latach, istnieje możliwość oddania głosu na reprezentanta swojego kraju, dlatego widzowie z Polski mogą głosować na Sarę James. Głosowanie online jest darmowe.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021: GŁOSOWANIE: jak głosować na Polskę? [ONLINE, NUMER SMS]

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?