Eurowizja Junior 2021 - DATA, POLSKA PIOSENKA, BILETY. Co warto wiedzieć?

2021-11-04 12:53

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. To konkurs muzyczny, w którym biorą udział młodzi reprezentanci różnych krajów. Polskę w tym roku będzie reprezentować zwyciężczyni The Voice Kids 4 - Sara James. Co musicie wiedzieć o tegorocznej Eurowizji Junior? Z jaką piosenką będzie reprezentować nas Sara? Gdzie kupić bilety na wydarzenie? Sprawdźcie szczegóły.

Eurowizja Junior 2021 - DATA, POLSKA PIOSENKA, BILETY. Co warto wiedzieć? Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja Junior 2021. Już niedługo na wielkiej scenie powalczą ze sobą najbardziej utalentowane muzycznie dzieciaki z Europy. Po wielkim triumfie Valentiny, która zwyciężyła zarówno w głosowaniu jurorów, jak i telewidzów w tamtym roku, impreza będzie miała miejsce w Paryżu, dokładniej w La Seine Musicale. Konkurs dla Dzieci zaplanowano na 19 grudnia, a obecnie intensywnie trwają prace nad jego organizacją. Wiemy już że wielka scena robi wrażenie, a w dodatku że nasz kraj będzie reprezentować 13-letnia Sara James. Co ciekawe, młoda artystka jest faworytką wielu osób jednak to czas pokaże czy Sara dołączy w grudniu do grona zwyciężczyń z poprzednich lat - Roksany Węgiel oraz Viki Gabor. Co jeszcze musicie wiedzieć o Eurowizji Junior 2021? Najważniejsze szczegóły znajdziecie poniżej.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - DATA

Eurowizja Junior odbędzie się 19 grudnia 2021 roku w paryskim Le Seine Musicale.

Eurowizja Junior 2021 - POLSKA PIOSENKA

Podczas Eurowizji Junior 2021, Polskę będzie reprezentować Sara James. To 13-letnia artystka, która wygrała muzyczny program dla dzieci The Voice Kids 4. Następnie pozytywnie przeszła eurowizyjne preselekcje w specjalnej odsłonie Szansy na Sukces i zyskała miano reprezentantki naszego kraju na tak ważnym konkursie. Sara pojawi się na wielkiej paryskiej scenie z piosenką Somebody, który współtworzył zespół odpowiadający też za eurowizyjne kawałki Viki Gabor, Roksany Węgiel czy też Alicji Szemplińskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2021 - reprezentant Francji wybrany! Kto będzie rywalem Sary James?

Eurowizja Junior 2021 - BILETY

Gdzie można kupić bilety na Eurowizję Junior 2021? Sprzedaż wejściówek na wydarzenie ruszyła 3 listopada o godzinie 11:00. Bilety można kupić TUTAJ. Ceny uzależnione są od lokalizacji miejsca i wygląda to następująco. Najdroższe są złote miejsca, które umieszczone są w najlepszych punktach obiektu i wynoszą nawet 83 euro. Kolejne miejsca siedzące w nieco niższej kategorii to 65 i 49 euro. Najtaniej wychodzi miejsce stojące na płycie hali i jest to 39 euro. Oprócz tego istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych dla czterech osób w wysokości 180 i 150 euro. Bilety są dostępne nie tylko na finał, ale także na próbę jurorską. Wtedy są nieco tańsze i wynoszą kolejno: złote miejsca 73 euro, miejsca siedzące w pierwszej kategorii 55 euro, miejsca siedzące w drugiej kategorii 39 euro oraz miejsca stojące 29 euro.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze