Eurowizja Junior 2021 - występ Sary James zaskoczy? "Będzie się działo"

2021-10-31 12:55
Sara James
Autor: Youtube.com/ Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Jak będzie wyglądał jej występ? To pytanie już zadają sobie fani konkursu. Pojawiły się pierwsze wskazówki,

Eurowizja Junior 2021 - występ Sary James zaskoczy? "Będzie się działo". Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Aby wygrać potrzebny jest dobry występ i nie chodzi tylko o wykonanie Sary. Potrzebna jest koncepcja i dobra choreografia. Nad tą pracuje Agustin Egurrola. Czy mają już jakiś pomysł? Sprawdź, co powiedział.

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - występ Polski

Agustin Egurrola i jego tancerze będą odpowiadali za choreografię do występu Sary James. - Nie mogę nic zdradzać, ale już trwają duże prace przygotowawcze. [...] Cały czas myślimy nad tym, jak Sara będzie ubrana, jak to rozpoczniemy, czy będą chłopcy, czy dziewczynki... To jeszcze wszystko jest w ramach planowania. [...] Będzie się działo, wierzymy w Sarę - powiedział Agustin Egurrola dla serwisu Jastrząb Post.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze