Eurowizja Junior 2020 - Roksana Węgiel zaśpiewa jako gość specjalny? Tego dnia będzie się działo!

2020-11-02 10:06 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Roksana Węgiel

Konkurs Piosenki Dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały miesiąc poznamy następcę Viki Gabor, która wygrała muzyczne wydarzenie w 2019 roku. Wiele osób ciekawi, jak będzie wyglądać Eurowizja Junior 2020. Czy na scenie jako gość specjalny pojawi się Roksana Węgiel? Tego dnia będzie się działo! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały miesiąc, a dokładnie 29 listopada poznamy następcę Viki Gabor, która wygrała muzyczny konkurs w 2019 roku. Tym samym, Polska drugi raz z rzędu została gospodarzem wielkiej imprezy. Przypomnijmy, że rok temu Eurowizja Junior miała miejsce w Gliwicach, a teraz wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Organizatorem Konkursu Piosenki Dla Dzieci jest Telewizja Polska, a także Europejska Unia Nadawców. Niestety z uwagi na wciąż trwającą pandemię, w tym roku Eurowizja Junior odbędzie się w nieco innej formie, niż dotychczas. Organizatorzy zdecydowali się zorganizować ją w formie online. Polskę tego dnia będzie reprezentować Ala Tracz, która zaprezentuje się światu z piosenką I’ll Be Standing. 

Tegoroczny Konkurs mimo trudności z pewnością będzie wzbudzać wiele emocji. Oprócz prowadzących Eurowizji Junior 2020 na scenie nie zabraknie również atrakcji! Kto pojawi się jako gość specjalny? Jakie niespodzianki czekają na fanów muzycznego wydarzenia? To będzie piękne widowisko!

Eurowizja Junior 2020 - kto będzie gościem specjalnym?

Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać Eurowizja Junior 2020. Choć wydarzenie odbędzie się w nieco innej formie, niż początkowo planowano, z pewnością czeka na widzów moc atrakcji i wzruszeń! Jedną z nich będzie występ gościa specjalnego. Czy będzie to Roksana Węgiel? Otóż na dzień dzisiejszy nic na ten temat nie wiadomo. Póki co pewne jest, że na scenie w studio nagraniowym przy ul. Woronicza zaśpiewa na żywo Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior 2019. To będzie wieczór pełen niesamowitych wrażeń! My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze