Eurowizja Junior 2020 ONLINE. Jak będzie wyglądać konkurs dla dzieci? [ZASADY]

Eurowizja Junior 2020 ONLINE. Jak będzie wyglądać konkurs dla dzieci?
Autor: Łukasz Kalinowski / EAST NEWS Eurowizja Junior 2020 ONLINE. Jak będzie wyglądać konkurs dla dzieci?

Eurowizja Junior odbędzie się online! Uczestnicy 19. odsłony Konkursu Piosenki Dla Dzieci, który w ubiegłym roku wygrała Viki Gabor, a dwa lata temu Roxie Węgiel, nie przyjadą do Warszawy! Jaki jest powód decyzji i w jaki sposób odbędzie się konkurs? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 - online, to jedyna opcja, która pozwoli widzom przeżywać duże emocje. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie odbędzie się w tradycyjnej formie, do której wszyscy się przyzwyczaili. Co jest również dużą zmianą, organizatorzy poinformowali, że uczestnicy nie przyjadą do Warszawy, a występ dadzą ze swojego kraju. 

Viki Gabor wywiad 07.09.2020

Eurowizja Junior 2020 online - zmiany

Eurowizja Junior 2020 online, to bezpieczniejszy sposób zorganizowania konkursu. Tak uznali organizatorzy, którzy 8 września 2002 poinformowali, że Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w formule internetowej. Wynika to rzecz jasna z sytuacji epidemicznej na całym świecie. W jej wyniku przylotu do stolicy odmówili nadawcy m.in. z Australii, Irlandii, Włoch, Portugalii, czy Macedonii Północnej. Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w podobnej formule, co program Światło dla Europy, który miał miejsce w zamian za Eurowizję 2020 dla dorosłych. Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej wyjaśnił powód decyzji:

To niezaprzeczalne święto talentu osób, które dopiero wkraczają w świat muzyki. Dlatego tak ważne jest, aby pomimo tegorocznych trudności stworzyć im przestrzeń i warunki, by mogli swój talent pokazać. Podobnie jak podczas spektakularnego show w ubiegłym roku, także teraz Telewizja Polska dołoży wszelkich starań, aby zapewnić młodym artystom i wielkiej międzynarodowej rodzinie eurowizyjnej wspaniałe, niezapomniane doznania

Eurowizja Junior 2020 online - zasady

W jaki sposób odbędzie się Eurowizja Junior 2020? Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, w trosce o zdrowie wszystkich artystów oraz bezpieczeństwo imprezy, wszystkie konkursowe występy artyści wykonają w studio w swoich krajach. Koncert finałowy będzie transmitowany prosto ze studia w Warszawie. Jak zapewnia Telewizja Polska, prezenterzy i każda osoba obecna na miejscu zachowają dystans. Spełnione będą wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa obecnych na miejscu osób.

Najnowsze