Eurowizja Junior 2020 - reprezentant Serbii zaśpiewał swoją piosenkę po polsku. Jak mu poszło?

2020-11-25 13:09 Ewelina Kulasza
Petar Aničić
Autor: Screen z YouTube/Junior Eurovision Song Contest Petar Aničić

Eurowizja Junior 2020 coraz bliżej. Każdy fan konkursu nie może doczekać się finału, podczas którego poznamy jego zwycięzcę. Kto to będzie? Choć zdecydowanym faworytem jest Polska i Hiszpania, również inne krają mają duże szanse na wygraną. Reprezentant Serbii zaskoczył wszystkich i nagrał swoją piosenkę po polsku. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było!

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę wieczorem 29 listopada, poznamy zwycięzcę muzycznego konkursu. Kto to będzie? Zdecydują o tym widzowie podczas głosowania, a także jurorzy. Choć każdy kraj ma spore szanse, w internecie największym faworytem jest zdecydowanie Polska, a także Hiszpania. Uwielbianym uczestnikiem tegorocznej Eurowizji Junior jest również reprezentant Serbii - Petar Aničić. To 14-letni nastolatek, który czaruje w sieci swoim głosem. Chłopak swój pierwszy kontakt z muzyką miał w wieku zaledwie 4 lat. To właśnie wtedy zaczął grać na pianinie, a od szóstego roku życia uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie nie tylko grał, ale także śpiewał.

W wieku 7 lat skomponował swoją piosenkę I Run Fasta jego kariera potoczyła się dosyć szybko. Na swoim koncie ma kilka singli, publicznych występów i nagród. Poza muzyką kocha sport, a dokładniej wioślarstwo, które trenuje. Jego pasję można dostrzec w teledysku do eurowizyjnej piosenki Heartbeat - którą co ciekawe, Petar zaśpiewał również po polsku!

Eurowizja Junior 2020 - Serbia

Reprezentant Serbii - Petar Aničić swój eurowizyjny kawałek Heartbeat nagrał w języku polskim! To wielkie zaskoczenie dla wszystkich internautów, którym jeszcze bardziej spodobał się singiel nastolatka. Pod zamieszczonym wideo na Instagramie chłopaka, wylała się masa komplementów i pozytywnych komentarzy. Tłumaczenie jego piosenki na język polski jest niesamowicie romantyczne i delikatne. Musicie tego posłuchać. Petar poradził sobie z językiem polskim znakomicie!

Nagroda dla Alicji Tracz - reprezentantki Polski w Eurowizji Junior 2020
Najnowsze