Eurowizja Junior 2020 - jak zwycięzca otrzyma statuetkę? Kto mu ją przekaże?

2020-11-29 15:19 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP Eurowizja Junior 2020

Nagroda dla zwycięzcy to nie tylko duma, chwała, rozgłos, ale także wspaniała statuetka. Jak w 2020 roku zostanie przyznana zwycięzcy, skoro Konkurs Eurowizji Junior odbywa się w tym roku w formule online? Kto mu ją przekaże? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - jak zwycięzca otrzyma statuetkę? Kto mu ją przekaże? To ciekawi każdego z was! 18. edycja konkursu Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 29 listopada poznamy następcę Wiktorii Gabor, która piosenką Superhero zachwyciła świat i w 2019 roku wygrała wydarzenie. Jej wygrana przyczyniła się do tego, że Polska ponownie jest organizatorem muzycznego konkursu. W Eurowizji Junior 2020 weźmie udział łącznie 12 reprezentantów z 12 państw: Niemiec, Kazachstanu, Holandii, Serbii, Białorusi, Polski, Gruzji, Malty, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, a także z Francji. Młodzi uczestnicy konkursu wystąpią również w takiej samej kolejności.

Polskę na Eurowizji Junior 2020 będzie reprezentować 10-letnia Ala Tracz z piosenką I'll Be Sanding. Na zwycięzcę czeka przepiękna, pamiątkowa statuetka w kształcie mikrofonu. Jak zostanie przekazana podczas tegorocznej edycji konkursu?

Nagroda dla Alicji Tracz - reprezentantki Polski w Eurowizji Junior 2020

Eurowizja Junior 2020 - nagroda

Wiele osób zastanawia się, jak podczas Eurowizji Junior 2020 zostanie przekazana nagroda, czyli statuetka dla zwycięzcy. Skoro Konkurs organizowany jest w formule online, nie ma szans, aby wręczyć statuetkę osobie wygranej na scenie face to face. Można domyślać się tylko, że zostanie ona wysłana do domu zwycięzcy. Jednak póki co, nikt nie potwierdził takiej informacji. Przekazanie kryształowego mikrofonu na Eurowizji Junior 2020 jest póki co niespodzianką. Szczegóły poznamy podczas finału 29 listopada.

Najnowsze