Eurowizja Junior 2020 - czy można głosować na Polskę? Czy Polacy mogą głosować na Alę Tracz?

2020-11-29 15:19 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: WBF Ala Tracz

Finał konkursu Eurowizji Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. W związku z zeszłorocznym zwycięstwem Viki Gabor, Polska po raz drugi jest organizatorem tego wydarzenia. Reprezentować nas będzie zdolna 10-letnia Ala Tracz. Czy można głosować na naszą reprezentantkę? Czy Polacy mogą oddawać głosy na swój kraj? Informujemy was o tym na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE. Konkurs Piosenki dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę wieczorem 29 listopada, poznamy następcę Viki Gabor, która rok temu w Gliwicach wygrała Eurowizję Junior 2018. Kto to będzie? Największym faworytem w sieci jest Polska i Hiszpania. Oficjalna eurowizyjna piosenka Ali Tracz - I'll Be Standing na kanale YouTube Junior Eurovision Song Contest zgromadziła najwięcej wyświetleń ze wszystkich uczestników! Jej piosenka przekroczyła 1,6 mln odsłon, a na kanale Bądźmy Razem TVP numer został wyświetlony ponad 5 mln razy! To wielki sukces 10-latki, który pokazuje, że słuchaczom z różnych stron świata głos Ali i jej piosenka naprawdę bardzo się podobają.

Wielu widzów oglądających Eurowizję Junior co roku ma ten sam dylemat. Mianowicie w ich głowach pojawiają się pytania, czy ze względu na to, że mieszkają w Polsce, przysługuje im prawo do głosowania na polskiego reprezentanta. Taki dylemat szczególnie wiąże się z tym, że podczas Eurowizji dla dorosłych, głosowanie na rodzimego wykonawcę jest po prostu niemożliwe. Czy Polacy mogą głosować na Alę Tracz?

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie

Czy można głosować na Polskę podczas Eurowizji Junior 2020? Czy Polacy mogą głosować na Alę Tracz? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Każdy kto chce wesprzeć Alę Tracz, może bez problemu oddać swój głos.Zakaz głosowania na artystę walczącego o zwycięstwo dla kraju, w którym mieszka głosujący, obejmuje jedynie Konkurs Eurowizji dla dorosłych. W przypadku Eurowizji Junior, widzowie mogą bez problemu wspierać reprezentanta swojego kraju. Zasady głosowania znajdziecie TUTAJ.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze