Eurowizja Junior 2020 - głosowanie online: czy jest za darmo? Ile kosztuje?

2020-11-29 8:36 ek
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Już w piątek 27 listopada rusza głosowanie na faworytów Konkursu Eurowizji Junior 2020. Wiele osób zastanawia to, jak należy głosować na swoich ulubieńców, a w dodatku czy tegoroczne głosowanie online jest darmowe czy też nie. Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - czy głosowanie online jest darmowe? Ile kosztuje? To ciekawi każdego z was. Już w najbliższą niedzielę 29 listopada poznamy zwycięzcę muzycznego Konkursu dla Dzieci. Finał wydarzenia zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie - ogromne emocje, które udzielają się dosłownie każdemu! Przypomnijmy, że podczas tegorocznej Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się w Warszawie, reprezentować nas będzie 10-letnia Ala Tracz z utworem I'll Be Standing. Choć formuła wydarzenia będzie nieco inna, niż dotychczas, to i tak będzie się działo! Wystąpią nie tylko reprezentanci 12 krajów, ale także goście specjalni - w tym między innymi Viki Gabor i Roksana Węgiel.

Co z głosowaniem na faworytów? Jest darmowe czy jednak płatne? Głosy na aż trzech uczestników Eurowizji Junior 2020 można będzie oddawać od piątku 27 listopada, aż do rozpoczęcia finału Konkursu. Start głosowania online rusza o godzinie 20:00. Co ciekawe, oddawanie głosów na faworytów podzielone jest na dwa etapy.

Eurowizja Junior 2020 - głosowanie. Ile kosztuje?

Ile kosztuje głosowanie online? Czy oddawanie głosów na swoich faworytów jest płatne? Mamy dla was dobrą wiadomość! Głosowanie online na Eurowizji Junior 2020 w obu etapach jest całkowicie darmowe. Oznacza to, że każdy kto tylko chce, może zagłosować przez internet na swojego faworyta, a zasady głosowania są banalnie proste!

Najnowsze