Eurowizja 2022 - mołdawskie preselekcje zaskoczyły fanów. W eliminacjach melodia, która brzmi jak... pralka

2022-01-25 11:09
Misscatylove
Autor: EBU / STIJN SMULDERS; YouTube.com/Misscatylove

Eurowizja 2022 już jest tematem do rozmów wśród internautów, ponieważ rozpoczęły się krajowe preselekcje. Najwięksi fani konkursu śledzą nie tylko polskie propozycje, ale też zagraniczne. Ostatnio viralem stała się jedna z kandydatur z Mołdawii. To melodia, który przypomina dźwięk... pralki!

Konkurs Piosenki Eurowizji zawsze jest wielkim wydarzeniem i co roku zdobywa coraz więcej fanów. Ci już miesiące przed rozpoczęciem konkursu śledzą krajowe preselekcje, w których delegacje wybierają swoich reprezentantów. W Polsce najwięcej mówi się o naszych preselekcjach, w których wystąpią między innymi Daria, Krystian Ochman czy Kuba Szmajkowski. Fani Eurowizji zwrócili jednak uwagę też na O Melodie Pentru Europa, czyli eliminacje mołdawskie. Co roku przynoszą one wiele atrakcji, ponieważ nadawca publiczny Mołdawii nie wybiera wewnętrznie uczestników, a przeprowadza otwarty casting. Z tego powodu, podobnie jak w przypadku programów talent show, pojawiają się żartobliwe kandydatury. W tym roku padło na nastoletnią Misscatylove! 

Eurowizja 2022 - preselekcje. Kiedy i gdzie oglądać polskie eliminacje?

Kuba Szmajkowski gotowy na Eurowizję 2022!

Eurowizja 2022 - Misscatylove z mołdawskich preselekcji

Misscatylove wzięła udział w mołdawskim castingu z propozycją pt. Intro. To melodia bez wokalu, która trwa półtorej minuty. Internauci w większości wskazują, że przypomina to dźwięk wirującej pralki, ale niektórzy też porównują to do miksera czy młota pneumatycznego. Okazuje się, że za pseudonimem Misscatylove kryje się 16-latka mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Dzień po ogłoszeniu listy kandydatów poinformowała, że wycofuje się z preselekcji, ale zdążyła już stać się viralem! Na YouTube pojawiło się mnóstwo przeróbek, w tym kilka stworzonych przez Polaków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze