Eurowizja 2022 - kto poprowadzi konkurs? Będzie to jedna z influencerek?

2021-07-14 13:33 Ewelina Kulasza
eurowizja
Autor: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Choć całkiem niedawno poznaliśmy zwycięzców Eurowizji 2021, to coraz głośniej zaczyna robić się o kolejnej edycji Konkursu. Tym razem finał będzie miał miejsce we Włoszech, co zdarzy się pierwszy raz od 1991 roku. Mimo iż miasto nie jest jeszcze znane, to fani już zastanawiają się, kto poprowadzi wydarzenie. Czy będzie to jedna z influencerek?

Eurowizja 2022 - kto poprowadzi konkurs? To zastanawia wiele osób. Choć niedawno miała miejsce Eurowizja 2021, to fani Konkursu z niecierpliwością czekają na jego kolejną edycję. Przypomnijmy, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji wygrał zespół Maneskin z Włoch. Dzięki wygranej to właśnie Włochy stały się krajem, który zorganizuje następną edycję wydarzenia. Będzie to wyjątkowy moment, ponieważ ostatnio Konkurs odbył się tam w 1991 roku, dokładniej w Rzymie. Fani Eurowizji coraz intensywniej zastanawiają się nad 66. odsłoną muzycznego przedsięwzięcia. Interesuje ich nie tylko miasto, ale także reprezentanci różnych krajów, piosenki i oczywiście... prowadzący. Warto w tym miejscu dodać, że gospodarzem Eurowizji 2022 może być Turyn lub Mediolan, jednak na oficjalne decyzje organizatorów, musimy jeszcze poczekać. Co w takim razie z prowadzącymi? Czy zostali już wybrani? We Włoszech chodzą już pewne pogłoski!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - prowadzący

Kto poprowadzi Eurowizję 2022? To coraz bardziej zaczyna zastanawiać wiele osób. Choć główne miasto nie zostało jeszcze wybrane, to we Włoszech zaczęły pojawiać się doniesienia, kto to będzie. Dużo mówi się o tym, że będzie to Chiara Ferragni - blogerka i influencerka modowa. 34-latka pojawiała się do tej pory w telewizji jako jurorka we włoskim Top Model, a także można było ją zobaczyć w amerykańskim Making the Cut. Czy Chiara poprowadzi Eurowizję 2022? Na ten moment nie zostały potwierdzone te informacje, a na konkrety musimy jeszcze poczekać.

Najnowsze