Eurowizja 2022 - gwiazda Netfliksa weźmie udział w konkursie? Może reprezentować Szwecję

2021-11-30 12:47
Eurowizja 2021
Autor: NPO/NOS/AVROTROS NATHAN REINDS

Konkurs Piosenki Eurowizji to corocznie jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń, które gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Zaczęły się przygotowania do przyszłorocznej edycji, która odbędzie się we Włoszech. Państwa już wybierają swoich reprezentantów. Okazuje się, że w preselekcjach w Szwecji pojawi się aktor, którego znają fani seriali Netfliksa.

Eurowizja 2022 - gwiazda Netfliksa weźmie udział w konkursie? Może reprezentować Szwecję. Eurowizja 2022 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat konkursu. Fani mają nadzieję, że zła passa naszego kraju wreszcie zostanie przerwana. Przypominamy, że ostatni raz Polska znalazła się w finale w 2017 roku, kiedy reprezentowała nas Kasia Moś z piosenką Flashlight. Jednak nie tylko Polska wywołuje emocje wśród fanów Eurowizji. Jednym z państw, które zawsze liczy się w stawce, jest Szwecja. Kolejny raz odbędą się słynne preselekcje Melodifestivalen, w stawce uczestników znalazł się aktor, którego znać można z serialu Netfliksa. O kim mowa?

Eurowizja 2022 - Unmute chce reprezentować Polskę. Zespół składa się z osób głuchych!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - Szwecja

Melodifestivalen 2022 odbędzie się na przełomie lutego i marca, ale już poznaliśmy część uczestników szwedzkich preselekcji. W stawce znalazł się między innymi Omar Rudberg, którego użytkownicy Netfliksa mogą znać z serialu Książęta. Omar zagrał w nim główną rolę. Co ciekawe, to już trzeci raz, kiedy aktor i piosenkarz będzie walczył o wyjazd na Eurowizję. Teraz cieszy się jednak większą popularnością. Czy to zapewni mu sukces? Przekonamy się wkrótce.

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze