Eurowizja 2022 - gwiazda Netfliksa weźmie udział w konkursie? Może reprezentować Szwecję

2021-11-30 12:47
Eurowizja 2021
Autor: NPO/NOS/AVROTROS NATHAN REINDS

Konkurs Piosenki Eurowizji to corocznie jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń, które gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Zaczęły się przygotowania do przyszłorocznej edycji, która odbędzie się we Włoszech. Państwa już wybierają swoich reprezentantów. Okazuje się, że w preselekcjach w Szwecji pojawi się aktor, którego znają fani seriali Netfliksa.

Eurowizja 2022 - gwiazda Netfliksa weźmie udział w konkursie? Może reprezentować Szwecję. Eurowizja 2022 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat konkursu. Fani mają nadzieję, że zła passa naszego kraju wreszcie zostanie przerwana. Przypominamy, że ostatni raz Polska znalazła się w finale w 2017 roku, kiedy reprezentowała nas Kasia Moś z piosenką Flashlight. Jednak nie tylko Polska wywołuje emocje wśród fanów Eurowizji. Jednym z państw, które zawsze liczy się w stawce, jest Szwecja. Kolejny raz odbędą się słynne preselekcje Melodifestivalen, w stawce uczestników znalazł się aktor, którego znać można z serialu Netfliksa. O kim mowa?

Eurowizja 2022 - Unmute chce reprezentować Polskę. Zespół składa się z osób głuchych!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - Szwecja

Melodifestivalen 2022 odbędzie się na przełomie lutego i marca, ale już poznaliśmy część uczestników szwedzkich preselekcji. W stawce znalazł się między innymi Omar Rudberg, którego użytkownicy Netfliksa mogą znać z serialu Książęta. Omar zagrał w nim główną rolę. Co ciekawe, to już trzeci raz, kiedy aktor i piosenkarz będzie walczył o wyjazd na Eurowizję. Teraz cieszy się jednak większą popularnością. Czy to zapewni mu sukces? Przekonamy się wkrótce.

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze