Eurowizja 2021 - kiedy Polska w TV? Data i godzina występu Rafała Brzozowskiego

2021-05-20 20:22
Eurowizja 2021 - pierwsza próba Rafała Brzozowskiego
Autor: EBU / Anders Putting

Eurowizja zbliża się wielkimi krokami. Jednym z państw, które pojawi się na scenie jest oczywiście Polska. Nasz kraj reprezentować będzie Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Kiedy wystąpi w takim razie na scenie? O której godzinie oglądać jego występ w telewizji? Czy będzie śpiewać na żywo?

Eurowizja 2021 - kiedy występuje Polska? To zastanawia wiele osób, które czekają na show naszego reprezentanta. Przypomnijmy, że Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie na Ahoy Arenie, reprezentować będzie Rafał Brzozowski. Większość kojarzy go z programu Koło fortuny, a także Jaka to melodia i The Voice Senior. To także wokalista, który pokazał swoje umiejętności podczas pierwszej edycji The Voice of Poland, a nawet próbował swoich sił w show Polsatu - Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego najpopularniejszym singlem jest bez dwóch zdań numer Tak Blisko. Teraz natomiast w sieci szaleje piosenka The Ride, z którą Rafał zaprezentuje się na scenie w Rotterdamie.

Eurowizja coraz bliżej, jednak zanim poznamy finalistów czeka na nas półfinał, podzielony na dwa dni - wtorek 18 maja i czwartek 20 maja. Kiedy w takim razie występuje Polska? Kiedy Rafał Brzozowski pojawi się na scenie? Data i godzina występu naszego reprezentanta, nie jest żadną tajemnicą!

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - kiedy Polska w TV? [DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie wystąpi Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021? To żadna tajemnica. Nasz reprezentant zaprezentuje się światu z piosenką The Ride w czwartek 20 maja. Wokalista występuje jako 6. więc prawdopodobnie jego występ pojawi się około godziny 21:30. Przypomnijmy, że półfinał rozpoczyna się o godzinie 21:00, a jego transmisję będzie można obejrzeć w TVP 1.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2021 - czy można głosować na Polskę? [ZASADY, NUMER SMS]

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze