Eurowizja 2021 - występ Rafała Brzozowskiego

i

Autor: EBU / Thomas Hanses

Eurowizja 2021 - aplikacja. Jak głosować?

2021-05-22 18:53

Okazuje się, że oprócz tradycyjnego głosowania SMS, widzowie mogą również używać specjalnej aplikacji, która jest łatwa w obsłudze i co najważniejsze - darmowa. Znajdziemy w niej wiele ciekawych informacji, a nawet przydatne funkcje, takie jak przypomnienie o występie danego kraju. Jak głosować z aplikacji na swojego faworyta? Czy głosowanie jest darmowe, tak jak pobranie apki?

Eurowizja 2021 - aplikacja. Jak głosować? 65. Konkurs Piosenki Eurowizji to bardzo ważne i emocjonujące wydarzenie dla wielu osób. W tym roku odbywa się w Rotterdamie na Ahoy Arenie. Reprezentantem Polski, którego wybrała Telewizja Polska został Rafał Brzozowski. Wokalista pojawił się na scenie podczas drugiego półfinału w czwartek 20 maja, około godziny 21:30. Rafał Brzozowski wystąpił jako szósty i zaśpiewał energiczny numer The Ride. Niestety, nasz reprezentant miał za mało głosów i nie dostał się do finału. Jak wygląda w takim razie kwestia głosowania podczas Eurowizji 2021 w sobotę 22 maja? Zasady od lat są niezmienne. Po raz kolejny o zwycięstwie reprezentanta danego kraju zadecydują jurorzy (50%) oraz widzowie (50%), którzy mogą wspierać swoich faworytów, wysyłając na nich swoje głosy za pośrednictwem telefonów, sms-ów i aplikacji. Jak z niej korzystać? To duże ułatwienie, a w dodatku darmowe! Zasady głosowania z apki Eurovision, znajdziecie poniżej.

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - jak głosować? [APLIKACJA]

Jak głosować w aplikacji podczas Eurowizji 2021? To banalnie proste! Wystarczy ściągnąć aplikację Eurovision na swój telefon, co jest całkowicie darmowe, a w następnej kolejności wybrać swoich faworytów. Potem pozostało nam już tylko prześledzić wszystkie ciekawostki lub nawet zaznaczyć opcję, aby apka powiadomiła nas o występie naszego ulubionego uczestnika, który jest oczywiście w finale. Dodatkowym jej atutem są specjalne eurowizyjne filtry, które można zastosować podczas robienia sobie zdjęć, a także hot newsy, które będą pojawiać się w mgnieniu oka. Co w takim razie z głosowaniem? Czy też jest darmowe, tak jak w przypadku pobrania apki na urządzenie mobilne? Okazuje się, że aby zagłosować, wystarczy oznaczyć swojego faworyta wirtualnym serduszkiem, a w następnej kolejności kliknąć opcję - głosuj. System automatycznie wygeneruje nam wiadomość tekstową, którą należy wysłać SMS-em. Koszt takiej wiadomości to 3,66 złotych z VAT.

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja 2021 - NAGRODA. Co dostaje zwycięzca konkursu?

Sonda
Czy uważasz że Rafał ma szanse na zwycięstwo w Eurowozji?