Eurowizja 2019 - piosenka z tytułów konkursowych propozycji. Pomysłowy youtuber stworzył hit!

2019-05-14 14:29 M.C.
Eurowizja 2019 - piosenka z tytułów konkursowych propozycji. Pomysłowy youtuber stworzył hit!
Autor: fot./screen/youtube.com/Koonian Eurowizja 2019

Na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji swoje propozycje zgłosiło 41 państw. Wysłuchanie ich wszystkich zajmuje kilka godzin. Jak skrócić ten czas do trzech minut? Odpowiedź jest prosta - wystarczy posłuchać piosenki złożonej z tytułów wszystkich utworów Eurowizji 2019! Tę niecodzienną kompozycję znajdziecie na ESKA.pl.

Eurowizja 2019 odbywa się w Izraelu. Możliwość organizowania wydarzenia wywalczyła dla swojego państwa Netta z piosenką Toy. Izraelska piosenkarka przekaże trofeum kolejnemu zwycięzcy. Kto nim będzie? Kandydatów jest wielu. Na konkurs zgłosiło się 41 państw! Pewien youtuber uznał, że to na tyle dużo, by z tytułów wszystkich propozycji stworzyć jedną, bardzo oryginalną piosenkę. Jak brzmi ten pomysłowy utwór? Zadziwiająco dobrze!

Przeczytaj też: Tulia na Eurowizji 2019 - Polki wskazały swoich ulubionych uczestników konkursu

Eurowizja 2019 - tekst piosenki z 41 tytułów

Na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji zgłoszono piosenki po angielsku i w językach ojczystych. Są też takie, które łączą obie te opcje. Wśród nich znajduje się chociażby Pali się grupy Tulia. Wszystkie te utwory walczą o wysokie miejsce na Eurowizji 2019.

Youtuber z kanału Koonian postanowił bardzo kreatywnie wykorzystać tytuły eurowizyjnych utworów. Jego kawałek już sam w sobie jest hitem, który mógłby wybrzmieć na scenie w Tel Awiwie. Internauta połączył tytuły 41 piosenek w tekst jednej piosenki. Może i nie ma w niej żadnego sensu, ale za to słucha się jej doskonale! :)

Najnowsze