Eurowizja 2019 - Izrael. Kobi Marimi z piosenką Home powtórzy sukces Netty?

2019-05-18 22:04
Eurowizja 2019 - Izrael. Kobi Marimi z piosenką Home powtórzy sukces Netty?
Autor: screen z filmu na YouTube: Kobi Marimi - Home - Israel - Official Music Video - Eurovision 2019 (fot. YouTube.com/Eurovision Song Contest) Eurowizja 2019 - Izrael. Kobi Marimi z piosenką Home powtórzy sukces Netty?

Izrael w Konkursie Piosenki Eurowizji czterokrotnie odnosił zwycięstwo. Piąty raz zwycięstwo ma zagwarantować Kobi Marimi, który na scenie w Tel Awiwie wykonuje hit Home. Mocna ballada zebrała mnóstwo pozytywnych opinii, jednak jak się okazuje, nie jest przez ekspertów oceniana najwyżej. Jak brzmi kawałek? Kim jest reprezentant gospodarzy 64. Konkursu Piosenki Eurowizji? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Eurowizja 2019 - Izrael. Kobi Marimi rozbuja telewidzów w Europie i publiczność zgromadzoną w Centrum Kongresowym w Tel Awiw-Jafa. Co przygotował Izrael? Piosenka na Eurowizję z tego kraju to mocna ballada, która dostarcza słuchaczom ogromnych emocji. Wszystko za sprawą wykonawcy utworu, Kobiego, który za każdym razem jest wyraźnie poruszony, gdy tylko występuje z tym singlem. Jego głos robi wrażenie!

Zobacz: Eurowizja 2019 - Wielka Piątka. Kraje, które wystąpią dopiero w finale. Dlaczego nie zobaczymy ich w półfinałach?

Eurowizja 2019 - Izrael: piosenka Home

Jak prezentuje się gospodarz na Eurowizji 2019? Izrael z piosenką Home wzbudza zainteresowanie od pierwszych chwil ogłoszenia utworu. Wydawało się, że po sukcesie Netty i niekonwencjonalnemu występowi w 2018, gdy wokalistka udawała kurę, Izraelska Unia Nadawców pójdzie za ciosem i spróbuje sprawić równie dużą sensację, jak rok temu. Tym razem jednak postanowiono nie wzbudzać dodatkowych emocji i postawić na mało szokujący występ. Kobi Marimi wychodzi na scenę w czarnym garniturze, a w tle wyświetlają się fragmenty jego teledysku. Artyście na scenie towarzyszy pięcioro wokalistów wspomagających. 

Kobi Marimi Kobi Marimi jest zwycięzcą 6. edycji programu The Next Star of Eurovision. Dlatego też reprezentuje gospodarzy 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jako jeden z zakwalifikowanych Wielkiej Piątki, Kobi wystąpi na scenie - w drugiej połowie Wielkiego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 - w sobotę, 18 maja na Expo Tel Aviv w Izraelu.

Najnowsze