Europa da się lubić powraca! Przypominamy słynną wpadkę z programu

2019-04-27 20:47
Europa da się lubić powraca! Przypomnijcie sobie tę wpadkę
Autor: fot./screen/youtube.com/BestVids Conrado Moreno na skuterze

Telewidzowie w Polsce znów obejrzą ten słynny program! Europa da się lubić powraca z okazji piętnastej rocznicy przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. W słynnym show występowali mieszkający w Polsce obcokrajowcy. Zapamiętaliśmy wiele momentów z programu, ale do historii telewizji przeszła sytuacja, której bohaterem był Conrado Moreno. Na ESKA.pl przypominamy jego słynny wjazd do studia na skuterze.

Europa da się lubić powraca! Taka wiadomość obiegła media 27 marca 2019 roku. Informacja cieszy wielu telewidzów, którzy pamiętają show przybliżające nam zwyczaje i kulturę poszczególnych państw europejskich. Polacy zapałali sympatią do wszystkich uczestników programu, wśród których był też Conrado Moreno z Hiszpanii. Do historii polskiej telewizji przeszedł jego słynny wjazd do studia na skuterze. Z okazji powrotu show Europa da się lubić, przypominamy wpadkę Hiszpana.

Przeczytaj też: Europa da się lubić wraca do TVP! Kiedy nowe odcinki?

Conrado Moreno na skuterze - jedna z najsłynniejszych wpadek w polskiej telewizji

Conardo Moreno podbił serca wszystkich widzów oglądających Europa da się lubić. Sympatyczny Hiszpan opowiadał o różnych zwyczajach ze swojego kraju. W jednym z odcinków miał mówić o tym, jak Hiszpanie radzą sobie na drogach. By lepiej nawiązać do tematyki odcinka, postanowiono, że Conrado wjedzie do studia na skuterze.

Zobacz
Shallow w wykonaniu zapaśników! Hit Lady Gagi i Bradleya Coopera śpiewają gwiazdy wrestlingu

Autor: fot./screen/youtube.com/Gaga Daily

Shallow w wykonaniu zapaśników

Ten utwór dostał w 2019 roku zasłużonego Oscara za najlepszą filmową piosenkę. Shallow, bo o tej kompozycji mowa, Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają w filmie Narodziny gwiazdy. Kawałek od razu stał się hitem na całym świecie i wiele osób przygotowywało jego własne wersje. Jedną z najoryginalniejszych zaprezentowali zaś... zapaśnicy wrestlingu! Ich niecodzienny cover usłyszycie na ESKA.pl.

Ten właśnie "wjazd" przeszedł do historii telewizji. Conarado Moreno stracił panowanie nad skuterem i... wjechał w publiczność. Hiszpan zapamięta tę sytuację do końca życia. Widzowie zresztą też. ;)

Przeróbki internautów i nietypowa akcja Conrado

Jakiś czas po tym wydarzeniu, Conrado Moreno wystąpił w spocie Totalizatora Sportowego. Hiszpan reklamował loterię, w której do wygrania były skutery. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów:

Sam Conrado Moreno wiele razy pokazywał zaś, że ma dystans do swojej słynnej wpadki. W 2018 roku brał udział w akcji dobroczynnej, w której nagrodą dla uczestników była... wspólna przejażdżka skuterem z Conrado.

Europa da się lubić 2019

Mamy nadzieję, że Conrado Moreno wystąpi w powracającym na antenę programie Europa da się lubić. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, program zostanie wznowiony na kilka odcinków z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do UE.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze