ESKA Summer City 2019 - połowa wakacji za nami! Tak się bawiliśmy do tej pory!

2019-08-05 16:03 RW
ESKA Summer City 2019 - połowa wakacji za nami! Tak się bawiliśmy do tej pory!
Autor: Radio ESKA

Pierwsza połowa wakacji 2019 za nami, ale nie zwalniamy tempa! Nasza ekipa ESKA Summer City dopiero się rozkręca i pakuje do swoich wielkich toreb kolejne limitowane prezenty. Gdzie byliśmy w lipcu? Co się działo i jak bawiła się eskowa ekipa oraz słuchacze Radia ESKA? Przekonajcie się sprawdzając galerię zdjęć na ESKA.pl!

ESKA Summer City 2019 dla wszystkich, którzy chcą jeszcze bardziej poczuć wakacyjny klimat! Do tej pory bawiliśmy się w Gliwicach, podczas Międzynarodowych Pokazów Pirotechniki i Laserów, byliśmy we wrocławskim aquaparku czy podkrakowskich Michałowicach, w których odbył się Młyn Trail. ESKOWE gadżety zgarnąć można było również przed meczem Gortata, a także w czasie trwającego Tour de Pologne. Pierwsza połowa wakacji za nami, ale nasza ekipa nie zwalnia tempa i szykuje się na kolejne podboje.

ESKA Summer City 2019 - pierwsza połowa wakacji za nami!

ESKA Summer City stawia na sport, dobrą zabawę, muzykę i relaks! Ekipa Radia ESKA jest wszędzie tam, gdzie dzieje się bardzo dużo. W ostatnich dniach byliśmy w Jump Arenie na Franowie, a także podczas II Fiesty Balonowej w Białymstoku. Odwiedziliśmy również Międzynarodowy Festiwal Cabrio Poland w Wągrowcu oraz na linii startu Biegu Neptuna 2019 w Trzebieży.

Ekipa ESKA Summer City nie zwalnia tempa! Patroli ESKA Summer City możecie wypatrywać m.in. na piknikach, kąpieliskach, imprezach plenerowych, w klubach czy deptakach największych miast naszego kraju. Gdzie dokładnie? Bądźcie czujni i słuchajcie Radia ESKA!

Najnowsze