ESKA Summer City 2019 - do wygrania kasa na lato! Na co można ją wydać?!

2019-06-24 9:56
Selfie na plaży - jak zrobić idealne plażowe zdjęcie?
Autor: fot. iStock Selfie na plaży - jak zrobić idealne plażowe zdjęcie?

ESKA Summer City 2019 wraz z Tauron Polska Energia umili Wam wakacje 2019! Będziemy w Waszych miastach i sprawdzimy dla Was najlepsze letnie miejscówki! Szukajcie naszych patroli i słuchajcie relacji w Radiu ESKA! Oprócz wypasionych gadżetów, macie szansę wygrać kilka stów na imprezowanie. Doładujcie się energią już teraz - na ESKA.pl!

ESKA Summer City wraca na ulicę Waszych miast! Będziemy wszędzie tam, gdzie bawią się słuchacze Radia ESKA! W ciągu dwóch miesięcy nasze wakacyjne patrole odwiedzą baseny, aquaparki, plenery czy tory wyścigowe. Pojawimy się na wielu imprezach oraz wydarzeniach sportowych. Jeśli spotkacie nasz samochód w swoim mieście, możecie liczyć na wyjątkowe, wakacyjne gadżety! Mega Mocy dostarczy Wam Tauron Polska Energia. 

ESKA rusza na ulice Waszych miast, ale już teraz - wraz z Tauron Polska Energia - daje Wam szansę zgarnąć 500 zł na wakacyjne imprezowanie!

ESKA Summer City 2019 - doładuj się energią i wygraj kasę na lato!

500 złotych od ESKA Summer City 2019 i TAURON Polska Energia można wydać na wiele rzeczy. Za sprawą tej kasy możecie zapamiętać te wakacje na bardzo długo. Latem warto poczuć adrenalinę. Polecamy Wam skoki ze spadochronem pod okiem specjalistów albo zabawę na torze kartingowym. Śmiało możecie spróbować swoich sił w paintballu czy na strzelnicy. 

Co trzeba zrobić, by wygrać 500 zł? Zasady naszej zabawy są proste! Wrzućcie zdjęcie pokazując nam, jak wyglądają Wasze wakacje i opiszcie, w jakich okolicznościach powstała wysłana do nas fota. Wszystko na stronie internetowej: ESKA SUMMER CITY 2019.

Najnowsze