ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gwiazdy poczuły klimat Dominikany na BEFORE PARTY! [RELACJA]

2020-01-23 7:25 RW
Roksana Węgiel i Jankes
Autor: Ramiz Gasanov

Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020 w XOXO już za nami! Byliśmy tam my, ESKOWA ekipa i gwiazdy polskiego show-biznesu! Nie zabrakło hitów na czasie, które rozgrzały wszystkich i sprawiły, że w Warszawie poczuliśmy klimat słonecznej Dominikany. Co się działo?

Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020 wprawiło wszystkich w wyjątkowy nastrój i pozwoliło nieco wcześniej poczuć wakacje! W czasie całej imprezy towarzyszył nam niezwykły klimat słonecznej i odległej Dominikany, gdzie w tym roku ESKA Odwołuje Zimę! ESKOWA ekipa w XOXO Party bawiła się razem z gwiazdami! Pojawili się między innymi Gosia Andrzejewicz, Saszan, Marta Gałuszewska, czy Monika Miller! Nie mogło zabraknąć także osobistości, które lecą w daleką podróż w poszukiwaniu słońca. Pojawił się Myku z Suchara Codziennego, a imprezę swoimi hitami uświetniła Roksana Węgiel! Co dokładnie się działo na imprezie? 

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - before party

22 stycznia w XOXO Party miało miejsce Before Party, czyli rozgrzewka przed ESKA Odwołuje Zimę. Na parkiecie pojawiły się takie gwiazdy, jak: Gosia Andrzejewicz, Lena Kociszewska, Saszan, Veronika Bielik, Monika Miller, Magda Bereda czy Michał Szczygieł. Nie zabrakło pobudzających hitów i rozgrzewających napojów, przy których rozpoczęliśmy wspólne odwoływanie zimy. O dobrą muzykę i klimat zadbała m.in. Ola Ciupa. Gości swoim występem zachwyciła Roksana Węgiel, która jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji ESKA Odwołuje Zimę.

Najnowsze