ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gorące hity ze słonecznej Dominikany! [PLAYLISTA]

2020-01-17 9:11 RW
ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gorące hity ze słonecznej Dominikany! [PLAYLISTY]
Autor: YouTube.com (screen) ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gorące hity ze słonecznej Dominikany! [PLAYLISTY]

Przekonajcie się, jakie hity rozgrzeją naszą ekipę, słuchaczy i gwiazdy podczas ESKA Odwołuje Zimę! Już teraz poznajcie numery, które rządzą na Karaibach i poczujcie gorący klimat Dominikany - na ESKA.pl!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 powróci wysyłając wam słońce, wysokie temperatury i pozytywną energię prosto ze słonecznej Dominikany. Jeśli chcecie razem z nami poczuć wakacyjny klimat w środku zimy, to nie czekajcie i zgłoście się już teraz. Słuchaczy Radia ESKA, gwiazdy i ESKOWĄ ekipę podczas odkrywania zakątków tajemniczej Dominikany rozgrzeją lokalne rytmy. Z myślą o czytelnikach ESKA.pl, specjalną playlistę ułożyli mieszkańcy Dominikany. Zdradzili nam, że tamtejsza społeczność uwielbia słuchać numerów, przy których można zatańczyć salsę, bachatę czy merengue. W playliście nie znajdziecie numerów, które rządzą chociażby w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Ciężko znaleźć Liar od Camili Cabello, Dance Monkey od Tones and I, Blinding Lights od The Weeknd czy na przykład imprezowego He Don't Love Me w remixie Gaullina. Znalazły się natomiast kawałki od takich artystów, jak: Tono Rosario, Chimbala, Frank Reyes, Romeo Santos i Zacarias Ferreira.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Za sprawą jakich hitów poczujecie klimat upalnej Dominikany? Przekonajcie się sami odpalając playlistę poniżej. 

Gorący klimat Dominikany poczujecie również słuchając piosenki z reklamy Coca-Cola Energy. Odpalcie już teraz rozgrzewający numer Circle Up.

Najnowsze