Gwiazdy Radia ESKA w tanecznej bitwie do hitu z reklamy Coca-Cola Energy! Kto wypadł lepiej?

2020-01-21 10:16 MK
Hany, Kasia Węsierska
Autor: ESKA

Do tego hitu niebawem będą tańczyć wszyscy! Circle Up to tytuł piosenki, którą usłyszeć możecie w reklamie Coca-Cola Energy - sponsora tegorocznej edycji zabawy ESKA Odwołuje Zimę. Wasi ulubieni prezenterzy - Kasia Węsierska oraz Michał Hanczak wzięli udział w tanecznym challenge'u, a to właśnie wy zdecydujecie, kto z nich poradził sobie lepiej! Głosować możecie w sondzie dostępnej na ESKA.pl.

Coca-Cola Energy to sponsor tegorocznej odsłony akcji ESKA Odwołuje Zimę, w ramach której, słuchacze ESKI po raz kolejny będą mieli szansę przeżyć przygodę życia w towarzystwie najpopularniejszych gwiazd, a wszystko jak najdalej od panującego za oknem zimna. Wysokie temperatury, piękne krajobrazy, czysta woda i najlepsza muzyka - tymi (i nie tylko!) atrakcjami Dominikana przywita szczęśliwców, którzy zwyciężą w naszej zabawie. O to, by spędzony tam czas był jeszcze bardziej wyjątkowy zadbają gwiazdy Radia ESKA i ESKA TV, czyli Ola Kot, Ola Ciupa oraz Jankes, jak również największa obecnie gwiazda młodego pokolenia - Roksana Węgiel i chłopak, który gdzie się nie pojawi, zwycięża - Damian Kordas.

Piosenka z najnowszej reklamy Coca-Cola Energy, czyli Circle Up, z pewnością sprawi, że nogi same będą rwały się wam do tańca. Dokładnie tak, jak doskonale znanym słuchaczom Radia ESKA prezenterom - Kasi Węsierskiej i Michałowi Hanczakowi, którzy zainspirowani szalonymi choreografiami z reklamy napoju energetyzującego postanowili zmierzyć się w tanecznej bitwie. Poniżej znajdziecie taneczny challenge Kasi i Hanego, a także choreografie z reklamy.

Radio ESKA - taneczny challenge

O tym, że kawałek Circle Up natychmiastowo wprowadza w doskonały nastrój, przekonali się Kasia Węsierska oraz Michał Hanczak. Na naszym TikToku oraz w materiale wideo zamieszczonym poniżej znajdziecie na to potwierdzenie. Spójrzcie tylko na tę energię! Choć wiemy, że wybór jest naprawdę trudny, zachęcamy was do zagłosowania w naszej sondzie. Czyj układ zachwycił was bardziej - Kasi czy Hanego?

Najnowsze