ESKA Live ze Smolastym! 28 września 2021 wielkie show rapera! [ZAPOWIEDŹ]

2021-09-27 15:23
ESKA Live ze Smolastym! 28 września 2021 wielkie show rapera! [ZAPOWIEDŹ]
Autor: ESKA.pl ESKA Live ze Smolastym! 28 września 2021 wielkie show rapera! [ZAPOWIEDŹ]

Smolasty gwiazdą ESKA Live! Jeden z najpopularniejszych artystów na polskim rynku muzycznym, który ma na koncie współprace z taki osobistościami, jak Robert Gawliński, czy Ewa Farna pojawił się na naszej ESKOWEJ scenie. Tuż przed debiutem w klatce MMA zaśpiewał swoje największe hity. Poznajcie szczegóły już teraz!

Smolasty w ESKA Live to pozycja obowiązkowa dla osób, które uwielbiają hity rapera i od wielu lat śledzą jego karierę. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów wystąpił w ramach naszego cyklu koncertu i gwarantujemy, że to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. W stu procentach na żywo usłyszycie takie hity, jak Raj, Fake Love i Uzależniony, czyli kawałki, które przyniosły Norbertowi Smolińskiemu rozpoznawalność. Smolasty w ESKA Live na żywo wykonał również banger, który aktualnie uwielbiają słuchacze Radia ESKA. Mowa oczywiście o numerze zatytułowanym Duże oczy! 28 września 2021, to dzień, miesiąc i rok, który warto zapisać w kalendarzach i polecamy ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Do obejrzenia poniżej pierwsza zapowiedź występu, który zobaczycie premierowo, tylko na ESKA.pl!

Shanguy i energetyczny występ w ESKA Live! Takiego show jeszcze nie widzieliście!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Smolasty - ESKA Live

Smolasty, podczas koncertu w ramach ESKA Live na ESKA.pl zachęci Was do zabawy! Energetyzujący występ będzie stanowić idealną role w wielu sytuacjach. Dodajcie sobie siły sprzątając, robiąc trening albo po prostu jeśli chcecie pobujać się do największych hitów! Będzie się działo - 28 września 2021, godzina 12:00 - ESKA Live ze Smolastym.

ESKA Live - koncerty jakich jeszcze nie było!

Na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Najnowsze