Elon Musk na Twitterze - sprawdź jego najnowszy wpis

2022-09-25 10:00
Elon Musk - Twitter
Autor: pixabay.com

Związek Elona Muska z Twitterem jest bardzo burzliwy. Jego każdy wpis potrafi wywołać światową dyskusję, która ogarnia nie tylko branżowe media. Zobacz, co tym razem opublikował na Twitterze.

Elon Musk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorców. Ekscentryczny miliarder (w 2021 roku został uznany najbogatszym człowiekiem świata z majątkiem sięgającym 255 mld dolarów!) znany jest z odważnych (lub, jak twierdzą inni: szalonych) decyzji biznesowych.

Elon Musk jest m.in. dyrektorem generalnym Tesla Inc oraz SpaceX - przedsiębiorstw, które rewolucjonizują swoje branże. Znany jest również jako zaangażowany filantrop, który inwestuje w edukację dzieci oraz badania nad czystą energią.

@Stephen_Geiger Siegel is obviously correct

@SecBlinken Activating Starlink …

@teslaownersSV @stevenmarkryan Education is the path out of poverty and Internet access enables education

@stevenmarkryan Exactly

Starlink connecting schools in the Amazon https://t.co/Xy70D0sk8N

@jackfarrington @PopMech It is

@PopMech Why is this a PopMech story?

@BillyM2k https://t.co/vFVHaB1l4t https://t.co/PupzZNZcPE

@ajtourville @Twitter @paraga Yup (sigh)

@MuskUniversity Fully reusable orbital rockets are the fundamental breakthrough needed for humanity to become a multiplanet species

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze