Dominik Arim zaśpiewał hit Lady Gagi i skradł serca trenerów. Sam nie dowierzał!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Dominik Arim zaśpiewał hit Lady Gagi i skradł serca trenerów. Sam nie dowierzał!

Wygra The Voice Kids 7?

Dominik Arim zaśpiewał hit Lady Gagi i skradł serca trenerów. Sam nie dowierzał!

2024-02-24 20:24

Dominik Arim jest kolejnym objawieniem w historii The Voice Kids. Bez względu na to, jaki wynik ostatecznie osiągnie, będzie mógł się chwalić tym, że odwrócił wszystkie fotele. A oprócz tego po swoim występie usłyszał głośne brawa publiczności. Kim jest Dominik Arim? W jakiej drużynie będzie szlifować swój głos? Poznajcie szczegóły i przede wszystkim poznajcie tego młodego chłopca już teraz!

Spis treści

  1. Dominik Arim - kim jest?
  2. Dominik Arim w The Voice Kids 7 - występ
  3. Dominik Arim w The Voice Kids 7 - WYSTĘP

Dominik Arim - kim jest uczestnik The Voice Kids 7? Takie pytanie zadają osoby, które usłyszały jego głos i zaciekawiły się młodym, utalentowanym chłopcem kochającym muzykę. Zrobił on wrażenie na wszystkich w studio nagraniowym, ale przede wszystkim na jurorach, którzy odwrócili swoje fotele. Pozytywne zdanie o talencie Dominika mają również internauci. Jego wykonanie hitu Lady Gagi jest naprawdę doskonałe!

Dominik Arim - kim jest?

10-latek pochodzący ze wsi Bobowo w województwie województwie pomorskim jest doskonale znany lokalnej społeczności. Wielokrotnie brał udział w organizowanych konkursach, a także występował w Starogardzkim Centrum Kultury i Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. Na co dzień jest uczniem szkoły podstawowej i uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Starogardzie Gdańskim. Wielokrotnie był już doceniany, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Otrzymał między innymi nagrodę na Festiwalu Gdynia Open, a jednym z jego największych sukcesów jest nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenkowanie w Opolu.

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo! Michell Siwak WYGRA The Voice Kids?

Marcin Maciejczak skończył 18 lat. Doprowadził do łez Chylińską i wygrał "The Voice Kids". Teraz chce na Eurowizję!

Dominik Arim w The Voice Kids 7 - występ

Dominik Arim wystąpił w Przesłuchaniach w Ciemno śpiewając megahit pt. Hold My Hand od Lady Gagi. Nawet sam się nie spodziewał, że odwrócą się wszystkie fotele. Talent 10-letniego chłopca docenili chłopaki z Afromental, czyli Tomson i Baron, Natasza Urbańska oraz Cleo. Trenerzy zawalczyli o to, by mieć chłopca w swojej ekipie, ale ostatecznie ten zdecydował się posłuchać swojej intuicji. Dominik będzie szlifować swój talent pod okiem Cleo!

Dominik Arim w The Voice Kids 7 - WYSTĘP

Listen on Spreaker.