14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo! Michell Siwak WYGRA The Voice Kids?

i

Autor: Jan Bogacz, Natasza Młodzik, TVP 14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo! Michell Siwak WYGRA The Voice Kids?

OBJAWIENIE PROGRAMU

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo! Michell Siwak WYGRA The Voice Kids?

2024-02-24 11:26

Siódma edycja The Voice Kids startuje z wielkim rozmachem i ogromnymi emocjami, którym całkowicie poddała się debiutująca w roli trenerki Natasza Urbańska, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Cleo, Baron i Tomson oraz nowy nabytek talent show - Natasza Urbańska, ruszają w poszukiwaniu najbardziej utalentowanych dzieci w wieku 8-14 lat. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów pierwszego odcinka bez wątpienia jest występ 14-letniej Michell Siwak, która swoim niesamowitym głosem oczarowała publiczność i sprawiła, że Natasza Urbańska oraz Cleo całkowicie się rozkleiły. W naszym materiale wideo możecie zobaczyć fragment jednego z występów nastolatki, która w spektakularny sposób zaśpiewała przebój Beyoncé „1+1”, odwracając wszystkie fotele trenerskie w zaledwie kilka sekund.

The Voice Kids 7 - trenerzy. Kto pojawi się w jury nowej edycji?

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Przypomniałaś mi, dlaczego my wszyscy tutaj jesteśmy, właśnie żeby obcować z takimi talentami i pomagać je odkrywać. Jesteś niesamowita, to jest w ogóle poza skalą - zakomunikował tuż po występie Baron.

Podobną opinię o występie Michell miały również trenerki programu, które nie były w stanie powstrzymać napływających do oczu łez. 

Miałam kilka wybuchów w głowie w trakcie twojej piosenki. Mój mózg eksplodował… - wyznała Natasza. 

Michell, ty po prostu śpiewasz sercem, to jest magia - mówiła poruszona Cleo.

Michell Siwak - kim jest?

Kim jest 14-letnia Michell Siwak będąca objawieniem siódmej edycji The Voice Kids? Mimo młodego wieku, ma za sobą spore doświadczenie muzyczne. Michell urodziła się i wychowuje w Londynie i już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Zaczęła śpiewać jako 5-latka i jest w dużej mierze samoukiem, co tylko podkreśla jej naturalny talent. W wolnych chwilach Michell oddaje się jeszcze jednemu zainteresowaniu, jakim jest gotowanie. Fascynacja kuchniami świata pozwala jej odkrywać nowe smaki i kultury z całego świata. Jej największym marzeniem jest bycie prawdziwą divą i występowanie na największych muzycznych scenach. I wydaje się to być w zasięgu ręki, szczególnie po tak emocjonującym starcie w "The Voice Kids". 

Cały występ wyjątkowej 14-latki widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Przypomnijmy, że uczestników siódmej edycji „The Voice Kids”, w dążeniu do spełnienia marzeń, wspierać będą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.