Ekipa uratowana przez Roksanę Węgiel? Ta recenzja nie spodoba się fanom Friza!

2021-07-31 13:29
Napad na bank
Autor: Youtube.com/EKIPA

Ekipa Friza odnosi niesamowite sukcesy. Grupa influencerów zarabia już nie tylko na mediach społecznościowych, ponieważ pracują we wielu dziedzinach. Niedawno wydali debiutancką płytę pod tytułem Sezon 3. Na krążku znalazła się piosenka Napad Na Bank, którą członkowie Ekipy nagrali razem z Roksaną Węgiel. Czy młoda wokalistka uratowała numer? Skomentowała to ekspertka.

Ekipa Friza to aktualnie najpopularniejsza grupa influencerów w Polsce. Mają wielu fanów w mediach społecznościowych. Ich filmy na YouTube w błyskawicznym tempie dobijają do miliona wyświetleń. Z tego powodu postanowili wykorzystać swoje 5 minut i rozwinąć się na wielu płaszczyznach. Jakiś czas temu wypuścili serię lodów, która stała się rewolucją w supermarketach. Innym projektem była muzyka. Wypuścili kilka singli, które odniosły sukces. Przykłady to 3KIPA oraz Zygzak. Po kilku numerach przyszedł czas na cały album. Ostatnim singlem z krążka była piosenka Napad Na Bank, w której gościnnie zaśpiewała Roksana Węgiel. Utwór zgodnie z przewidywaniami stał się hitem. Jednak czy to faktycznie jest dobra propozycja. Oceniła to Gosia Sacała, popularna ekspertka muzyczna, która prowadzi swój kanał na YouTube.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Roxie uratowała Ekipę? Recenzja YouTuberki

Czy Roxie uratowała Ekipę? Taki tytuł nosi film Gosi Sacały, w którym oceniła piosenkę Napad Na Bank. Nauczycielka śpiewu zwróciła uwagę na fakt, że członkowie Ekipy Friza nie są piosenkarzami, a więc ich piosenki nie są ciekawe pod względem wokalnym. Pochwaliła jednak bardzo dobrą produkcję, przez którą ich propozycje są na bardzo wysokim poziomie. Gosia doceniła obecność Roksany Węgiel w piosence Napad Na Bank. Co więcej uważa, że powinna powinna nagrywać rap! Recenzję można zobaczyć niżej.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami.

Najnowsze