Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce! [WIDEO]

2021-04-28 9:08
Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce!
Autor: Screen: YouTube/ekipowiczE, Screen: Youtube/ Kibsterr Hgck Walka o lody Ekipy lepsza niż o karpia! Ludzie prawie się zdeptali. Dziecko w lodówce!

Dantejskie sceny w jednej z sieci dyskontów. Ludzie rzucili się na... lody! Nie chodzi jednak o pierwsze, lepsze słodycze, ale te sygnowane logo Ekipy Friza. Walka była tak zacięta, że ludzie deptali się przy lodówkach. Dziecko prawie w niej wylądowało. Mamy szokujące nagranie!

Lody Ekipy hitem sprzedaży! Ludzie walczą o nie w sklepach

Kojarzycie pamiętne walki o crocsy lub o karpia w jednym z dyskontów? Ludzie wyrywali je sobie z rąk. A produkty rozchodziły się w mgnieniu oka. Co więcej, w sieci pojawiło się mnóstwo nagrań np. z "walk o karpia", które szybko stały się przedmiotem przeróbek i memów.

Teraz crocsy i karpie mają silną konkurencję. Chodzi o lody Ekipy, które są istnym fenomenem. Ze sklepów rozchodzą się błyskawicznie, a papierki po produktach można kupić za ogromne pieniądze. I choć dla części osób cała sytuacja jest niezrozumiała, to okazuje się, ze lody Ekipy mają mnóstwo zwolenników (głównie wśród dzieci i młodzieży) i wiele osób chce je mieć w swojej zamrażarce. Przykładem tego są ostatnie szturmy na dyskonty. Klienci prawie staranowali się przy zamrażarkach. Nie mieli litości nawet wobec dzieci. Wręcz "nurkowali" do lodówek, by wyciągnąć ostatnie sztuki.

Raport z anteny 27.04, godz.10

"Więcej ludzi niż na karpia", "Dajcie dzieciom małym", "Więcej, więcej bierz" - można usłyszeć w nagraniu, gdzie widać walkę o lody Ekipy.

Zobaczcie wideo z jednego ze sklepu w Głogowie.

Lody Ekipy. O co chodzi?

Lody Ekipy pojawiły się w sklepach kilka tygodni temu. Nazwa nawiązuje do Ekipy Friza - zespołu youtuberów i influencerów, którzy prowadzą popularny wśród dzieci i młodzieży kanał. Ten ma już ponad milion subskrybentów i ponad 75 milionów wyświetleń. Ekipa Friza posiada również swoją marką odzieżową oraz gadżety.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze