Ekipa Friza i Roksana Węgiel zrobili Napad na bank. Ekstremalne sceny w teledysku!

i

Autor: Kadr z filmu SPEŁNIŁEM SWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE Z DZIECIŃSTWA! z kanału Karol Friz WIśniewski Ekipa Friza i Roksana Węgiel zrobili Napad na bank. Ekstremalne sceny w teledysku!

Ekipa Friza zrobiła Napad na bank. Roksana Węgiel jako policjantka nie odpuściła

2021-06-26 18:35

Friz i Roksana Węgiel zrobili utwór, który ma ogromną szansę pobić rekord debiutanckiego singla 3KIPA. W teledysku występuje większość członków Ekipy i artystka młodego pokolenia. Ten numer może namieszać w sieci!

Ekipa Friza zrobiła Napad na bank! Karol Friz Wiśniewski niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów. Albo rozdawał im samochód osoby, albo wręczał im dom na własność. Teraz jednak Youtuber postawił na współpracę z jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. W najnowszym numerze, który promuje debiutancką płytę Ekipa - Sezon 3, śpiewa sama Roksana Węgiel. Teledysk mrozi krew w żyłach i świetnie komponuje się do utworu stworzonego przez Witolda Don Czamara, Olka Jarka, Jakuba B.R.O Bireckiego, Jarosława Barana i Cleo. Koniecznie musicie to sprawdzić!

Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Ekipa Friza i Roksana Węgiel - piosenka Napad na bank

Najnowszy klip, który miał premierę w sobotę, 26 czerwca 2021 roku, do utworu Napad na bank, został zrealizowany w kilku miejscach w Warszawie. W teledysku wzięli udział prawie wszyscy członkowie Ekipy. Głównymi bohaterami są Tromba, Marcysia i Roksana Węgiel. W klipie można zauważyć to, że główni bohaterowie mają w dłoniach karabiny. Zobaczcie sami już teraz.