Ekipa

i

Autor: materiały prasowe EKIPA opatentowała FRIZA. Co to znaczy?

Ekipa opatentowała Friza. "Gwarancja naszego oddania Ekipie oraz długoletnim planom"

2023-03-14 14:14

Karol Friz Wiśniewski, Łukasz Wujek Łuki Wojtyca oraz JR Holding ASI SA ogłaszają lock-up na akcjach Ekipy. Trzech głównych akcjonariuszy Spółki zobowiązuje się do niesprzedawania akcji z możliwością zwalniania po 20% rocznie po 6 latach. Co więcej wiadomo na ten temat?

Karol Friz Wiśniewski, Łukasz Wojtyca oraz JR Holding ASI SA, zdecydowali się na zablokowanie swoich akcji serii F w spółce na okres 10 lat. Dodatkowo JR HOLDING objął zobowiązaniem, do września 2025 r. posiadane akcje notowane. Jest to krok mający na celu pokazanie stabilności spółki, długoterminową strategię oraz wiarę w jej sukces. Lock-up będzie miał również pozytywny wpływ na zaufanie inwestorów, którzy zyskają większe poczucie bezpieczeństwa inwestując w spółkę, wiedząc, że kluczowi akcjonariusze nie mogą sprzedawać swoich akcji w tym czasie. - Jesteśmy przekonani, że ta decyzja jest w najlepszym interesie naszych inwestorów i firmy jako całości. Chcemy, aby nasi fani i inwestorzy byli spokojni. Lock-up jest gwarancją naszego oddania Ekipie oraz długoletnim planom. Powołaliśmy Ekipa Holding, aby naszą misję, czyli dostarczanie rozrywki, wynieść na wyższy level - powiedział Łukasz Wojtyca, Prezes Zarządu Ekipy.

Wujek Łuki z ekipy Friza żartuje z przemocy seksualnej. Maja Staśko nie ma dla niego litości

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Lock-up - co to jest?

Lock-up to zobowiązanie akcjonariuszy do niezbywania posiadanych przez nich akcji przez ustalony czas. W ramach tej decyzji tych trzech akcjonariuszy nie będzie miało możliwości sprzedaży żadnej swojej akcji serii F przez pierwsze 6 lat od podpisania umowy Lock-up. Dopiero po 6 latach zwalnia się po 20% swoich akcji rocznie, czyli dopiero w 7. roku każdy z tych akcjonariuszy będzie mógł sprzedać maksymalnie 20% z posiadanych akcji. Dla akcji notowanych JR Holding redukcja rozpocznie się końcem września 2023 r.

Wersow i Friz podpiszą intercyzę. Youtuber boi się o swoje gigantyczne zarobki?

- Pomysł Karola i Łukasza o zablokowaniu akcji to dojrzała i dobra decyzja. Ich największe projekty wymagają czasu i długoterminowych działań. Z chęcią dołączyliśmy do nich jako JR Holding i również blokujemy swoje akcje. Pragnę zaznaczyć, że 10-letni lock-up to jeden z najdłuższych jaki znam w historii NewConnect. Wierzę głęboko w ogromny sukces EKIPY zarówno na rynku polskim jak i światowym - dodaje January Ciszewski, Prezes Zarządu i główny akcjonariusz JR Holding.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?

Ekipa - informacje ogólne

W związku z dynamicznym rozwojem grupy influencerskiej Ekipa oraz chęcią rozbudowy działań w nowych branżach w 2020 r. powstała Ekipa Holding S. A. Do grupy kapitałowej została przeniesiona cała działalność operacyjna oraz powołane zostały podmioty wyspecjalizowane w nowych branżach, aby uzupełnić i rozwijać grupę kapitałową Ekipa Holding. Ekipa Holding jako spółka matka, wspiera spółki zależne, które zajmują się działalnością operacyjną, każda wyspecjalizowana w swojej branży. Jako ogół jesteśmy grupą, której podstawowym celem jest dostarczanie szeroko rozumianej rozrywki na różnych płaszczyznach. Podstawą działalności Ekipa Holding jest akumulowanie, zarządzanie i komercjalizacja bezpośrednio lub przez spółki celowe wytwarzanych w grupie praw autorskich, brandów i marek. EKIPA HOLDING S.A. jest 100% udziałowcem w spółkach: Ekipa Management, Ekipatonosi, Laniakea Pictures, GGBAY Braonchild i Kraków Kings oraz posiada 52,40% udziałów w Ekipa Investments ASI.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE