Wersow i Friz

i

Autor: Screen/Instagram/@wersow

Wersow i Friz podpiszą intercyzę. Youtuber boi się o swoje gigantyczne zarobki?

2022-04-29 12:54

Wersow i Friz to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Od wielu miesięcy opowiadają o ślubnych planach, a teraz zdecydowali się na poważny, ale i ostrożny krok jakim jest podpisanie intercyzy. Czyżby Friz bał się, że jego narzeczona mogłaby roztrwonić jego majątek szacowany na 152 milionów złotych?

Przez wiele lat obecności w polskich mediach oraz dzięki różnym biznesom i obecności na rynku spożywczym, Ekipa Friza dorobiła niemałych pieniędzy. Fani chętnie śledzą ich kanały na YouTube oraz Instagramie, kupują lody, pączki i zeszyty jak również słuchają ich muzyki. Niewątpliwie Friz i jego ludzie wiedzą jak przekonać do siebie młodych odbiorców. Stąd też wysokie zarobki celebrytów. Z całej Ekipy najpopularniejszymi osobami są oczywiście Friz i Wersow, którzy od czterech lat tworzą szczęśliwy związek, a teraz są w trakcie planowania ślubu.

Gignatyczne zarobki Wersow! Skąd narzeczona Friza czerpie dochody?

Weronika Sowa jest jedną z najchętniej obserwowanych osób w internecie, a w tym roku zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych osób, wyprzedzając tym samym Annę Lewandowską.

Weronika jest przedsiębiorczą młodą kobietą, która potrafi rozkręcić niejeden biznes.

Jednym z dochodów Weroniki jest Instagram gdzie jej aktywność obserwuje 2,8 miliona fanów. Natomiast jej kanał na YouTube subskrybuje 2 miliony użytkowników. W zeszłym roku Wersow zdradziła, że przychody z kanału sięgają 50 tysięcy złotych miesięcznie, a czasami nawet więcej - to zależy czy uda jej się nawiązać współpracę z jakąś marką.

Weronika czerpie również dochody ze sprzedaży ubrań i gadżetów, które można nabyć poprzez jej sklep internetowy. Jakby nie patrzeć Wersow nie może narzekać na stan swojego konta bankowego. Jednakże narzeczona Friza lubi również wydawać niemałe sumy pieniędzy. Niedawno pochwaliła się swoim samochodem, którego metamorfoza kosztowała 215 tysięcy złotych, a polegała na obklejeniu auta specjalną, spersonalizowaną folią. Wraz z narzeczonym wybrała się również na zagraniczny festiwal Coochella, gdzie zaprezentowała się kilku wystrzałowych kreacjach. Jak widać zachcianki narzeczonej Friza nie należą do najtańszych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wersow ma swoją sobowtórkę! Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Wersow i Friz podpiszą intercyzę. Skąd taka decyzja?

Niedawno Wersow przyznała, że mimo gigantycznych zarobków jej oraz Friza - który może pochwalić się majątkiem wysokości 151 milionów dolarów - para zdecydowała się na podpisanie intercyzy. Celebrytka powiedziała o tym w najnowszym filmiku na YouTube, gdzie odpowiedziała na niewygodne pytania fanów.

Tak, podpiszemy to przed ślubem. Podchodzimy do tego racjonalnie. Każdy ma swoje odnogi. Swoje biznesy. Wiadomo, że Karol więcej zarabia. Dla nas to jest raczej oczywiste – odpowiedziała Wersow - Fajnie jest mieć coś wspólnego i to będzie nasz związek - stwierdziła. Na przykład w przyszłości możemy mieć wspólne konto, jeżeli razem będziemy gromadzić pieniążki dla dzieci. W każdym razie nie jest to coś, co jest dla nas jakimś zgrzytem. Od razu to sobie ustaliliśmy i jest to dla nas jasne dodała w wypowiedzi.

Wersow i Friz bardzo ostrożnie podchodzą do kwestii ślubu i nie porywają się krok dotyczący łączenia swoich dochodów. Jest to rozsądne posunięcie biorąc pod uwagę, że w małżeństwach często dochodzi do kłótni na polu finansowym, a rozdzielność majątkowa mogłaby zminimalizować takie ryzyko. A może Friz po prostu boi się, że Wersow roztrwoni jego majątek?

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Friz i Wersow pokazali swoje wesele?
Wersow kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE