Friz zbiera pieniądze na służbę zdrowia! Piękny gest Youtubera prosto z Los Angeles

2020-04-06 9:59
Friz prosto z Los Angeles zbiera pieniądze na służbę zdrowia! Piękny gest Youtubera
Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?v= lGjgOYa_M8A Friz prosto z Los Angeles zbiera pieniądze na służbę zdrowia! Piękny gest Youtubera

Friz wspólnie z całą swoją Ekipą, postanowił przekazać 100 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem. Uruchomił również zbiórkę pieniędzy, z której cały dochód zostanie przekazany na produkcję między innymi maseczek ochronnych, których w placówkach zdrowia teraz bardzo brakuje.

Karol Wiśniewski, czyli popularny Friz zorganizował wyjątkową akcję. Na portalu zrzutka.pl youtuber zrobił zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Dodatkowo Cała Ekipa przekazała 100 tysięcy złotych na produkcję najpotrzebniejszych rzeczy, które trafią do polskiej służby zdrowia. To piękny gesty influencera, który aktualnie przebywa wraz ze swoimi przyjaciółmi w Los Angeles. Jak można dorzucić się do zbiórki Friza? Na co zostanie przeznaczony cały dochód z akcji? Sprawdź, jak można pomóc.

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?

Friz organizuje zbiórkę dla polskiej służby zdrowia

Jak wszyscy wiemy, koronawirus zaatakował cały świat. W polskich szpitalach potrzebne są teraz jak nigdy rzeczy, które mają za zadanie chronić lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych przed ewentualnym zachorowaniem na koronawirusa. W związku z tym Friz postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy. Cel jest jeden. Doposażenie pracowników szpitali i zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa wśród medyków. Zebrane środki zostaną przekazane na wyprodukowanie i zakup maseczek, przyłbic osłaniających twarz i kombinezonów. To aktualnie najpotrzebniejsze rzeczy. Za pieniądze zebrane podczas zbiórka kupione zostaną również środki antybakteryjne, termometry bezdotykowe i inne środki ochrony osobistej. 

Jak dorzucić się do zbiórki Friza?

Friz zorganizował zbiórkę za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. To właśnie tam cała Ekipa przekazała na początek 100 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem. Wy również możecie dołączyć do zrzutki i pomóc. Zrzutkę na pomoc służbie zdrowia znajdziecie tutaj.

Najnowsze