Wiemy, ile Friz zapłacił za dom w Los Angeles. Kwota zwala z nóg!

2020-03-31 16:48
Wiemy, ile Friz zapłacił za dom w Los Angeles. Kwota zwala z nóg!
Autor: screen z filmu na YouTube: przez TO możemy mieć problemy... (https://www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA) Wiemy, ile Friz zapłacił za dom w Los Angeles. Kwota zwala z nóg!

Friz na początku marca 2020 roku zakończył projekt daily. Po tygodniu odpalił drugi sezon swoich przygód z przyjaciółmi, ale tym razem prosto z Los Angeles. Wiele osób zastanawiało się, ile twórca płaci za wynajęcie luksusowego domu w USA? Jaka dokładnie jest cena za wygody? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl

Friz jako nastolatek zadebiutował w serwisie YouTube, wrzucając na swój kanał filmy typu parkoure. Później zmienił format i zaczął wraz z widzami grać w popularną grę Pokemon GO. To właśnie wtedy poznał swojego przyjaciela Trombę, który coraz częściej zaczął pojawiać się w jego produkcjach. W marcu 2019 roku ogłosił, że wraz z całą swoją ekipą przeprowadza się do luksusowej willi pod Krakowem. To właśnie z tego słynnego już na całą Polskę domu, był realizowany projekt daily. Po roku publikowania filmów codziennie, Friz postanowił odpocząć przez tydzień i rozpocząć drugi sezon swoich przygód z przyjaciółmi, ale tym razem w USA. Na przedmieściach Los Angeles wynajął luksusowy dom. Wiemy, jaką cenę Friz zapłacił za willę z widokiem na miasto. 

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Friz - cena za willę

Friz wraz z całą swoją paczką znajomych wynająć willę w Los Angeles. Dom jest większy niż ten pod Krakowem. Kosztuje również dużo, dużo więcej. Według informacji, do których dotarło Vogule Poland, Friz za miesięczny wynajem domu, miał zapłacić prawie 25 tysięcy dolarów. Co w przeliczeniu na złotówki daje około 103 tysięcy złotych. Do tego warto zaznaczyć, dochodzą również samochody, które ekipa Friza wypożyczyła, oraz inne rozrywki, które pojawiają się w trakcie produkcji wideo na jego kanale. 

Friz - kim jest?

Karol Wiśniewski ma zaledwie 24 lata i jest wiodącą postacią na polskim YouTube. Na jego kanale jest ponad 3 miliony subskrypcji, a inne social media cieszą się równie wysokim powodzeniem. Ostatni rok był dla niego przełomowy. Projekt, w którym założył sobie, że będzie publikował jeden odcinek dziennie w serwisie YouTube przez rok rozwinął jego portale społecznościowe na tyle mocno, że aktualnie chłopak zarabia miliony. Na jego sukces składa się kilka czynników, jednym z bardziej kluczowych był pomysł wynajęcia domu i zamieszkania z całą swoją youtubową ekipą. 

Najnowsze