Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: ODPOWIEDZI, arkusze CKE, REAKCJE [NA ŻYWO 25 maja]

i

Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER / EAST NEWS / CKE Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: ODPOWIEDZI, arkusze CKE, REAKCJE [NA ŻYWO 25 maja]

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: ODPOWIEDZI, arkusze CKE, OPINIE [NA ŻYWO 25 maja]

2022-05-25 14:40

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022 online - jakie są odpowiedzi? Jakie były zadania? Co sądzą o egzaminie 8-klasisty uczniowie? Wszystkie te pytania intrygują zdających, 25 maja. Właśnie tego dnia zmierzyli się oni z najtrudniejszym według większości testem. Przekonajcie się, jak brzmiały zadania i co piszą uczniowie w sieci już teraz.

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: ODPOWIEDZI
  2. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: arkusze CKE
  3. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: REAKCJE

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: odpowiedzi i arkusze CKE przydadzą się uczniom, którzy od razu po teście chcą zweryfikować swoją wiedzę lub po prostu chcą rozwiązać arkusz ponownie. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022 online to również opcja dla nauczycieli, którzy chcą ściągnąć arkusz w wersji PDF analizując go na lekcji z uczniami. Niewątpliwie to właśnie królowa nauk wzbudza największy postrach wśród zdających. Nawet najlepiej przygotowani nie czuli się pewnie, jeśli chodzi o zadania, jakie przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna. Ich reakcje podrzucamy poniżej, aczkolwiek warto zauważyć jedną zależność.  Sądząc po opiniach większość osób liczy jednak na odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2022. Za sprawą udostępnionego klucza można sprawdzić, ile punktów udało się zdobyć przynajmniej w zadaniach zamkniętych.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - kiedy będą? Jak sprawdzić wyniki egzaminu 8-klasisty?

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: ODPOWIEDZI

Odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2022 oficjalnie będą znane dopiero 1 lipca, ale jest jednak kilka sposobów, by poznać swój orientacyjny wynik. Trzeba jednak mieć dobrą pamięć, by zapamiętać obliczenia, jakie wykonaliście. Wtedy swobodnie będziecie mogli zapytać się swojego nauczyciela, w kwestii poprawności wykonania działań matematycznych. 

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: arkusze CKE

Arkusze CKE z matematyki 2022 możecie sprawdzić powyżej. Jakie zadania były na egzaminie 8-klasisty z matmy? Z jakimi zagadnieniami zmierzyli się uczniowie na teście kończącym naukę w szkole podstawowej? 

  • Na uszycie 90 jednakowych bluzek w rozmiarze ? potrzeba tyle samo materiału, ile na uszycie 60 jednakowych bluzek w rozmiarze ?. Przyjmij, że na uszycie większej lub mniejszej liczby bluzek potrzeba proporcjonalnie więcej lub mniej materiału. Na uszycie 240 bluzek w rozmiarze ? potrzeba tyle samo materiału, ile potrzeba na uszycie bluzek 160 lub 150 w rozmiarze ?.
  • Plik z prezentacją multimedialną Igora ma rozmiar 13 MB (megabajtów). Plik z prezentacją multimedialną Lidki ma 2,5 razy większy rozmiar (wyrażony w MB) niż plik z prezentacją Igora. Dokończ zdanie. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. Plik z prezentacją Lidki ma większy rozmiar niż plik z prezentacją Igora o...
  • W pudełku było wyłącznie 6 kulek zielonych i 8 kulek niebieskich. Po dołożeniu do tego pudełka pewnej liczby kulek zielonych prawdopodobieństwo wylosowania kulki niebieskiej jest równe 1 4 . Ile kulek zielonych dołożono do pudełka? Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.
  • Zadanie 16. (0–2) Do wykonania naszyjnika Hania przygotowała 4 korale srebrne, 8 korali czerwonych i kilka korali zielonych. Następnie ze wszystkich przygotowanych korali zrobiła naszyjnik. Zielone korale stanowią 20% wszystkich korali w zrobionym naszyjniku. Oblicz, ile zielonych korali jest w naszyjniku. Zapisz obliczenia.
  • Kierowca przejechał ze stałą prędkością trasę o długości 22,5 km od godziny 7: 50 do godziny 8: 05. Oblicz prędkość, z jaką kierowca przejechał tę trasę. Wynik wyraź w km/h.
  • Dokończ zdanie. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. Liczba √60 jest: A. większa od 3 i mniejsza od 4., B. większa od 4 i mniejsza od 5., C. większa od 7 i mniejsza od 8., D. większa od 8 i mniejsza od 9.

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2022: REAKCJE

Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2022 za trudny? Uczniowie już przed rozpoczęciem testu z tego przedmiotu obawiali się, że przysporzy im sporych problemów. Poznajcie reakcje na arkusze CKE z matematyki już teraz.

Przez egzamin zjadł Cię stres?

Wyluzuj się przy WKRĘTARCE! Posłuchaj, kogo Albert wkręcił tym razem... :)

Listen to "Dokumenty" on Spreaker.