Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

2022-07-01 8:46
Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?
Autor: PIOTR LAMPKOWSKI/SUPER EXPRESS / wyniki.edu.pl Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 u jednych wywołują zniecierpliwienie, a u drugich strach i obawy, że coś poszło nie tak. Od wyników egzaminu 8-klasisty 2022 zależy, do jakiej szkoły średniej dostaną się uczniowie. Gdzie sprawdzić rezultaty? O której godzinie? Jak się zalogować? Przekonajcie się sprawdzając najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - KIEDY będą?
  2. Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - GDZIE?
  3. Jak sprawdzić wyniki 8-klasisty? [LOGOWANIE]

Egzamin ósmoklasisty 2022: wyniki mają wpływ na pomyślne przejście przez rekrutację do szkół ponadpodstawowych. Kiedy sprawdzić wyniki 8-klasisty? Zastanawiacie się, gdzie wyniki egzaminu 8-klasisty online będą dostępne? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Podrzucamy je w tym miejscu z myślą o osobach, które chcą z samego rana poznać rezultat swojej kilkuletniej nauki. Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 interesują również rodziców, którzy przypilnowali, by ich pociechy dobrze przygotowały się do testu na koniec szkoły podstawowej. W tym roku największą trudność sprawiła matematyka. Uczniowie komentowali w mediach społecznościowych, że zadania dosłownie zmiotły ich z planszy. Zaskoczeni byli również poziomem zadań z języka angielskiego. Część uczniów wyraziło swoją frustrację dotyczącą napisania maila o zepsutym telefonie.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 strona - gdzie, kiedy i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - KIEDY będą?

Egzamin ósmoklasisty kończy naukę na poziomie podstawowym. Tegoroczny test odbył się 24, 25 i 26 maja. Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 online ujawnione będą 1 lipca 2022. Wtedy też pojawią się statystyki, które przedstawi Centralna Komisja Egzaminacyjna. Dowiemy się, ile procent średnio uzyskali zdający.

Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - GDZIE?

Gdzie są wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022? 1 lipca dla zdających wyniki egzaminu 8-klasisty będą ujawnione w systemie ZIU. Dokładniej chodzi o stronę wyniki.edu.pl. Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże je o godzinie 10:00.

Jak sprawdzić wyniki 8-klasisty? [LOGOWANIE]

Wyniki egzaminu 8-klasisty online na platformie ZIU sprawdza się w bardzo łatwy sposób. Należy się zalogować do systemu za pomocą loginu i hasła, które otrzymaliście od dyrektora szkoły lub za pomocą profilu zaufanego, który każdy może założyć od 13. roku życia.  

Rekrutacja do liceum 2022 - punkty, terminy, etapy, zasady. Jak wygląda rekrutacja?

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty 2022 był trudny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze