Egzamin ósmoklasisty 2022 strona CKE i OKE nie działa. Co robić? Gdzie są wyniki online?

2022-07-01 7:45
matura, egzamin
Autor: pixabay.com

Egzamin ósmoklasisty 2022 to wyzwanie, z którym zmierzyli się uczniowie, którzy w tym roku skończyli szkołę podstawową. Wynik ich starań jest bardzo ważny, ponieważ będzie miał wpływ na ich dalszą szkolną drogę. 1 lipca wiele osób skarży się, że strona internetowa z wynikami nie działa. Co się stało? Gdzie szukać wyników?

Egzamin ósmoklasisty już za nami. Choć trwają już wakacje, wyniki testów wciąż stresują uczniów. Osiągnięte wyniki na egzaminie 8-klasisty 2022 decydują o tym, jakie będą mieli szanse na dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Co ważne, tego testu nie można nie zdać, ale warto pamiętać, że to jeden z tych egzaminów, do których podejście jest obowiązkowe. Absolwenci szkół podstawowych sprawdzili swoją wiedzę, jaką przyswoili na pierwszym etapie swojej edukacji. Według oficjalnej informacji wyniki miały być gotowe do sprawdzenia w piątek 1 lipca 2022. Tego dnia okazało się jednak, że strona nie działa! Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: Rekrutacja do liceum 2022 - punkty, terminy, etapy, zasady. Jak wygląda rekrutacja?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Egzamin ósmoklasisty 2022 - strona z wynikami NIE DZIAŁA

Spokojnie, informacja o publikacji wyników 1 lipca była prawdziwa. Jeśli oficjalna strona nie chce się uruchomić, to nie macie się czym martwić i musicie uzbroić się w dużą cierpliwość. W wyniku dużego oblężenia serwery nie wytrzymują. Wtedy należy poczekać i odświeżyć stronę po kilku minutach.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 - ile punktów trzeba zdobyć?

Egzaminu ósmoklasisty 2022 - WYNIKI. Gdzie szukać?

Wyniki egzaminu ósmoklasistów 2022 zostaną zamieszczone na specjalnej stronie internetowej. Aby poznać liczbę zdobytych punktów, uczniowie muszą wejść na adres wyniki.edu.pl. Następnie muszą wpisać login i hasło, które powinni dostać od dyrektora swojej placówki szkolnej lub wychowawcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze