Egzamin ósmoklasisty 2021 - kiedy jest termin dodatkowy? HARMONOGRAM

egzamin
Autor: źródło: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Egzamin ósmoklasisty 2021 zbliża się wielkimi krokami! Czy dla uczniów, którzy nie będą mogli podejść do niego w pierwszym terminie, znajdzie się jakiś dodatkowy? Kiedy dokładnie odbędzie się w tym roku egzamin ósmoklasisty i na kiedy został wyznaczony termin dodatkowy? Wszystkie najważniejsze daty widnieją poniżej!

Egzamin ósmoklasisty 2021 - kiedy się odbędzie? Kiedy jest termin dodatkowy? Z racji, że daty egzaminów dla ósmych klas zbliżają się wielkimi krokami, postanowiliśmy umieścić poniżej dokładną rozpiskę i harmonogram, który podpowiada, kiedy i o której godzinie odbywa się konkretny egzamin z danego przedmiotu. Przypomnijmy, że egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy z kilku przedmiotów, a więc uczniowie piszą egzamin z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Jest to absolutna podstawa, do której podejść powinien każdy uczeń kończący ósmą klasę szkoły podstawowej. Egzamin ósmoklasisty ma formę pisemną i odbędzie się w terminie 25-27 maj 2021. Jednak z wiadomych przyczyn, terminy powinny być dwa z uwagi na różne losowe sytuacje. Kiedy zatem odbędzie się termin dodatkowy egzaminu ósmoklasisty 2021? Dokładny harmonogram terminu dodatkowego widnieje poniżej! 

Egzamin ósmoklasisty 2021 - kiedy jest termin dodatkowy? 

Egzamin ósmoklasisty 2021 w pierwszym terminie rozpocznie się 25 maja, jednak wyznaczony został także termin dodatkowy od 16 do 18 czerwca. Dokładny harmonogram widnieje poniżej: 

  • Język polski - 16 czerwca o godzinie 9:00
  • Matematyka - 17 czerwca o godzinie 9:00
  • Język obcy nowożytny - 18 czerwca o godzinie 9:00 
Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38
Najnowsze