Efekty z teledysku schaftera i Taco Hemingwaya. Teraz TAKI klip zrobicie sami!

2019-11-15 14:34
Taco Hemingway
Autor: YouTube/restaurant posse

Od chwili premiery, teledysk zrealizowany do wspólnego kawałka schaftera i Taco Hemingwaya nie schodzi z karty na czasie. Internauci docenili wideoklip przede wszystkim za zastosowanie w nim bardzo ciekawych efektów. Okazuje się, że każdy z nas może teraz stworzyć taki projekt! Jeden z twórców internetowych wytłumaczył jak. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

schafter, Taco Hemingway - teledysk do kawałka bigos wciąż podbija sieć. Mimo tego, że od premiery minęło już ponad półtora tygodnia, klip w dalszym ciągu utrzymuje się na prestiżowej karcie na czasie w serwisie YouTube. Numer bigos jest szóstym singlem zapowiadającym debiutancki album schaftera, którego premiera przewidziana jest na 22 listopada 2019 roku. Do tej pory, zrealizowane do niego wideo odtworzono blisko trzy miliony razy. Wielu internautów zdecydowało się na pozostawienie pod nim komentarza. Niektórzy nie mogli wręcz uwierzyć w to, że Taco Hemingway wreszcie wystąpił w teledysku do któregoś z utworów z jego udziałem. - TACO W KLIPIE TO ŚWIĘTO - pisali. Oglądający docenili również pracę ekipy odpowiedzialnej za jego produkcję. Największe zainteresowanie internautów wzbudziły zastosowane w nim efekty. W teledysku możemy między innymi zobaczyć poruszające się okna, nagłe zmiany tła czy też obracający się wielki posąg. Jeśli zastanawialiście się, w jaki sposób zostały one stworzone, poniżej znajdziecie odpowiedź.

Taco Hemingway i schafter - efekty z teledysku

Adrian Kilar to jeden z twórców internetowych, który na swoim kanale zamieszcza porady oraz vlogi dla osób zainteresowanych tworzeniem ciekawych filmów i odkrywaniem nowinek technologicznych. Po sukcesie klipu do kawałka bigos, twórca postanowił wziąć go na warsztat i pokazać swoim widzom, jak niewiele potrzeba, by uzyskać dokładnie te same efekty, jakie są widoczne w oryginalnym wideo. Ruszające się okna czy też zmieniające się tło? Nic prostszego! Zobaczcie instrukcję poniżej. Będziecie zaskoczeni!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze