Roksana Węgiel z szansą na światowy sukces. Tych utworów nie powstydziłaby się Ari!

2019-11-15 13:30 MK
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel to bez wątpienia największa gwiazda młodego pokolenia w naszym kraju. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce artystka może odnieść również wielki sukces na arenie międzynarodowej. Do sieci trafiły utwory nagrane na potrzeby reedycji debiutanckiego krążka Roxie. Lista producentów jest naprawdę imponująca! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - kariera wokalistki nabiera jeszcze większego rozpędu. Po wygranej w The Voice Kids, a następnie na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku, Roxie stała się jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Mimo bardzo młodego wieku, znają ją wszyscy - od najmłodszych do tych starszych. Każdy z singli wokalistki cieszył się sporą popularnością zarówno na listach przebojów, jak i w sieci. Teledysk do piosenki Dobrze jest, jak jest osiągnął liczbę miliona odtworzeń w zaledwie 48 godzin! Do tej pory, Roxie nagrywała jednak utwory głównie w swoim ojczystym języku. Wielbiciele pokochali ją za kawałki takie jak Żyj, Bunt czy Obiecuję. Na debiutanckiej płycie znalazły się jednak dwa numery zaśpiewane w języku angielskim - hitowe Anyone I Want To Be oraz Lay Low. Już wtedy Roksana Węgiel wspominała, że ma w planach nagranie większej liczby piosenek w języku angielskim, a może nawet całego albumu! Pierwszym potwierdzeniem tych słów był singiel Live It Up. Następnie, artystka wydała Half Of My Heart, a teraz zaskoczyła kawałkami MVP i True.

Roksana Węgiel - producenci

Nowe piosenki Roksany Węgiel zaskakują nie tylko brzmieniem! Wrażenie robi również lista producentów, którzy zaangażowali się w stworzenie utworów. Młoda artystka współpracowała między innymi ze Stevem Manovski, który odpowiada za wielkie hity takich wokalistów jak Sigala czy Jason Derulo oraz Jensonem Vaughanem, współpracującym z takimi ikonami popu jak Madonna, Britney Spears i Ellie Goulding. Mając takie zaplecze, Roxie z pewnością może mocno namieszać na rynku zagranicznym. Już niebawem, bo 24 listopada 2019, gwiazda poprowadzi Eurowizję Junior w Gliwicach.

Najnowsze