Ed Sheeran nauczy cię grać na gitarze! Jak wziąć udział w konkursie artysty?

2018-08-13 11:34
Ed Sheeran nauczy cię grać na gitarze! Jak wziąć udział w konkursie artysty?
Autor: fot. Charm Music/ mat. promocyjne Ed Sheeran

Ed Sheeran organizuje niezwykły konkurs dla fanów! Nagroda główna to... prywatna lekcja gry na gitarze i bilet na koncert w Nowym Jorku! Na ESKA.pl dowiecie się, jak wziąć udział w zabawie

Ed Sheeran nauczy cię grać na gitarze! Taka jest główna nagroda w konkursie organizowanym przez brytyjskiego muzyka. To oczywiście nie wszystko. Zwycięski fan poleci na koncert Eda w Nowym Jorku. Jak wziąć udział w konkursie artysty? Piosenkarz wyjaśnia to w specjalnym wideo, które trafiło do internetu.

Ed Sheeran - wymagania przed koncertem pokazują jego skromność!

Konkurs Eda Sheerana - jak wziąć w nim udział?

Ed Sheeran organizuje konkurs dla fanów, by wspomóc organizację Drop4Drop, która działa na rzecz dostępu do wody pitnej dla ludzi najbardziej cierpiących z powodu jej braku. Nagroda zachęci każdego wielbiciela Eda i gitary. Jest nią bowiem prywatna lekcja gry na tym instrumencie. Muzyk obiecuje naukę jednej ze swoich piosenek!

Ed Sheeran w Polsce 2018 - ten GEST pokazał, że Ed kocha polskich fanów!

To nie wszystko. Zwycięzca otrzyma podpisaną przez Eda Sheerana gitarę na własność i zobaczy koncert artysty w Nowym Jorku! Artysta oczywiście opłaci przelot i hotel. Jak wziąć udział w konkursie? Należy wejść na stronę www.rallyup.com/edsheeran i wspomóc organizację Drop4Drop. Na stronie znajduje się więcej szczegółów dotyczących konkursu. Ed Sheeran opowiada o nim też w specjalnym wideo. Należy się śpieszyć, bo zabawa trwa do 7 września.

Ed Sheeran w Polsce - galeria zdjęć

Niedawno Ed Sheeran zagrał w Warszawie! W naszej galerii zobaczycie, jak wyglądały koncerty 11 i 12 sierpnia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze