Ed Sheeran - wymagania przed koncertem pokazują jego skromność!

2018-08-13 15:41
Ed Sheeran - wymagania przed koncertem pokazują jego skromność!
Autor: fot. Charm Music/ mat. promocyjne

Jakie wymagania miał Ed Sheern przed dwoma występami w Polsce? Okazuje się, że artysta nie potrzebował wiele! Przeczytacie o tym na ESKA.pl.

Ed Sheeran w Polsce zagrał 11 i 12 sierpnia. Dwa koncerty na Stadionie Narodowym w Warszawie wypadły znakomicie, a fani na pewno zapamiętają je na długo (relacje z obu występów przeczytacie klikając w linki poniżej). Ed Sheeran urzekł wszystkich nie tylko muzyką, ale też skromnością! Jej przykład stanowią wymagania przed koncertem, jakie przekazał organizatorom.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - energia, wzruszenie i... wyjątkowa koszulka [RELACJA DZIEŃ 1]

Ed Sheeran w Polsce RELACJA z 12.08.2018 - muzyka, radość fanów i taneczne ruchy Eda!

Ed Sheeran w Warszawie - czego potrzebował przed koncertem?

Wymagania Eda Sheerana przed koncertem w Warszawie ujawniono w tak zwanym "riderze" - liście wymagań, którą wysyła się organizatorom występów. Czego potrzebował Ed Sheeran? Okazuje się, że jego żądania były wyjątkowo skromne! Wszystko, co miało się znaleźć w garderobie, to Robinsons Squash (słodki napój owocowy), sześciopak Coca-Coli, sześciopak dietetycznej coli, sześciopak Fanty Orange, sześciopak Sprite'a i słoika miodu Manuka.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - ten GEST pokazał, że Ed kocha polskich fanów!

Takie same wymagania miał przed festiwalem Glastonbury. Wówczas serwis NME obliczył, że cały zestaw kosztuje 57,31 £, czyli około 270 zł. To bardzo skromnie w porównaniu na przykład z wymaganiami Beyonce i Jaya-Z, którzy życzyli sobie między innymi tytanowych sołmek i białego wystroju garderoby.

Ed Sheeran - galeria zdjęć

Koncerty Eda Sheerana w Polsce były niesamowite! Sam artysta przyznał, że zalicza je do trójki najlepszych występów, jakie zaliczył w Europie. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały, lub przypomnieć sobie koncertowe emocje, zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze