Ed Sheeran w Polsce 2018 - ten GEST pokazał, że Ed kocha polskich fanów!

2018-08-12 20:42
Ed Sheeran w Polsce 2018 - ten GEST pokazał, że Ed kocha polskich fanów!
Autor: fot. face to face/0000001/Reporter/instagram.com/bartek538/ Ed Sheeran

To był wyjątkowy gest w stronę polskich fanów! Na zakończenie koncertu w Warszawie 11.08.2018 Ed Sheeran udowodnił publiczności, że naprawdę ją uwielbia!

Ed Sheeran w Polsce 2018 zaplanował dwa koncerty. Pierwszy z nich odbył się 11 sierpnia. Na warszawskim Stadionie Narodowym zebrały się tysiące fanów, którzy chcieli na żywo posłuchać największych przebojów swojego Idola. Ed Sheeran oczywiście nie zawiódł. Co więcej, na zakończenie koncertu zrobił coś, czym pokazał, że naprawdę kocha polskich słuchaczy!

Ed Sheeran w koszulce Polski!

Ed Sheeran 11.08.2018 zagrał pierwszy z dwóch planowanych koncertów w Polsce. Fani bawili się świetnie przy dźwiękach jego utworów, a sam artysta pokazał, że doskonale czuje się przed naszą publicznością! Najbardziej jednak zaskoczył wszystkich w finale koncertu! Pojawił się wówczas przed słuchaczami w koszulce z godłem Polski na piersi! W stroju z Białym Orłem pożegnał się z fanamii i udowodnił, że naprawdę kocha naszą publiczność! Zobaczcie te niesamowite zdjęcia!

Ed Sheeran w Warszawie - INFORMACJE DLA FANÓW: co mieć ze sobą? Co sprawdzić? Jakie akcje?

Warsaw night #1 ! 📸 @zakarywalters Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)
#edsheeran #edsheeranconcert Post udostępniony przez Bartek Jabłoński (@bartek538)

Ed Sheeran w Polsce 2018 - posłuchaj setlisty!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze