Earth Festival 2022 Uniejów - PROGRAM. Kiedy i kto wystąpi na imprezie? [DATA, GWIAZDY]

2022-08-21 11:18
Earth Festival 2022 Uniejów - PROGRAM. Kiedy i kto wystąpi na imprezie? [DATA, GWIAZDY]
Autor: WBF Earth Festival 2022 Uniejów - PROGRAM. Kiedy i kto wystąpi na imprezie? [DATA, GWIAZDY]

"Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie żyją w pokoju. Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem, ale nie jestem jedyny. Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas I świat stanie się jednością" - słowa kultowego Imagine, wyśpiewane przed laty przez Johna Lennona nigdy nie były bardziej aktualne. W czasie toczącej się tuż obok nas - wojny i zagrażającej światu katastrofy klimatycznej usłyszymy je ze sceny w Uniejowie, gdzie od 19 do 21 sierpnia odbędzie się piąta edycja Earth Festival.

Spis treści

  1. Earth Festival 2022 - program
  2. Earth Festival 2022 - kto wystąpi?
  3. Earth Festival 2022 - kiedy?

Earth Festival 2022 - program wydarzenia wygląda bardzo ciekawie. Podczas piątkowego koncertu Zalewski i Przyjaciele wystąpią czołowi artyści alternatywnej sceny muzycznej – wśród nich m.in. Nosowska, Brodka, Igo i Grubson. W sobotę  na festiwalowej scenie we wspólnej sprawie Artyści przeciwko wojnie zagrają m.in. Muniek Staszczyk i Przyjaciele, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała, Kev Fox. Zwieńczeniem Earth Festivalu będzie niedzielny koncert Gwiazdy dla Czystej Polski, a wśród nich m.in.: Doda, Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel – Bułecka. Transmisja wydarzenia od piątku do niedzieli od godziny 20:00 na antenie Polsatu. Wstęp na wszystkie trzy koncerty oraz na teren eko-miasteczka jest bezpłatny.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Earth Festival 2022 - program

Earth Festival to dla nas szczególna impreza ze względu na dwa walory – rozrywkowy i co niezwykle ważne – także edukacyjny. W tym roku czekają nas trzy wspaniałe koncerty: dwa poświęcone ekologii, żywiołom i Matce Ziemi, jeden poświęcony wojnie na Ukrainie. Ziemia to nasz wspólny dom, a wojna i ekologia to globalne sprawy, a przecież wszyscy chcemy żyć w świecie pełnym pokoju i harmonii i taką też przyszłość chcemy zapewnić kolejnym pokoleniom.” – mówi Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Earth Festival 2022 - kto wystąpi?

Piątkowy koncert  Zalewski i Przyjaciele zbudowany będzie wokół czterech żywiołów - ziemi, powietrza, ognia i wody.  Krzysztof Zalewski zaprosił na scenę przyjaciół, którym troska o ziemię jest szczególnie bliska, a ekologia to ich styl życia. Na jednej scenie z Krzysztofem zaśpiewają Monika Brodka, Igo, Grubson, Smolik, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz oraz Katarzyna Nosowska. Wykonają nie tylko największe przeboje Zalewskiego, ale również covery takie jak: Kolorowy wiatr, Edyty Górniak, czy Earth song, Michaela Jacksona. Artyści wykonają także swoje największe przeboje m.in. Grubson - Na szczycie, a Brodka - Grandę

Sobotni koncert Artyści przeciwko wojnie to hołd dla wszystkich ofiar barbarzyńskiej wojny, która toczy się za naszą granicą. Oprócz utworów muzycznych usłyszymy też wstrząsające świadectwa dzieci, które przeżyły wojenne piekło . Najbardziej znane utwory poświęcone walce o wolność wybrzmią w niezwykłej aranżacji Orkiestry Michała Grotta. Tego wieczoru na festiwalowej scenie wystąpią: Muniek Staszczyk i Przyjaciele, Piotr Kupicha, Maciej Musiałowski, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, Grzegorz Hyży, Robert Janowski, Tina Karol, Sebastian Karpiel - Bułecka, Paweł Domagała, Skubas, Kev Fox, Julia Marcell i Zazula. Koncert poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.

Zwieńczeniem festiwalu w Uniejowie będzie koncert Gwiazdy dla Czystej Polski. Na scenie wystąpią gwiazdy, znane z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska.  Tego wieczoru zaśpiewają: Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel-Bułecka, Doda, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus, Konin Gospel Choir. Artystom towarzyszyć będzie Grott Orkiestra. Koncert poprowadzą Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Earth Festival 2022 - kiedy?

Transmisja widowiska od piątku do niedzieli, 19-21 sierpnia, od godziny 20:00 na antenie Polsatu. Wstęp na wszystkie trzy koncerty na terenie Term Uniejów jest bezpłatny.

Earth Festival 2022 - kiedy i o której oglądać 3 wyjątkowe koncerty na antenie Polsatu?

Earth Festival w Uniejowie to w tym roku trzy dni wspaniałych doznań muzycznych i dwa dni wypełnione aktywnościami dla dzieci i dorosłych w specjalne urządzonym  eko-miasteczku. Na wszystkich zgromadzonych czekać będą m.in.: sportowe wyzwania w wirtualnej rzeczywistości, strefa beauty z eko pielęgnacją, konkursy z nagrodami, czy eko warsztaty: budowanie domków dla owadów, obrazki z roślin i wiele innych. Jedną z atrakcji będzie także niepowtarzalna możliwość obejrzenia autobusu wodorowego.

Na sobotę zaplanowano także kino Earth Festival, podczas którego emitowane będą: przedpremierowo film dokumentalny z biblioteki BBC EARTH Earthshot. How to Save Our Planet z Davidem Attenborough oraz kino z portfolio Telewizji Polsat film dla dzieci Jeżyk i przyjaciele oraz komedia romantyczna Narzeczony na niby. Wstęp na teren ekomiasteczka i do kina plenerowego jest bezpłatny.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze